Odzywki dla poczatkujacych, kuracja na mase

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:33

Post przez LorriPol » czwartek, 13 paź 2016, 07:12

Witam.Mam problem podobny do wielu mlodych mężczyzn //:-D :-D Jestem szczuplej wrecz chudej budowy i przy 186cm waze 70kg,mam 21 lat i az za dobra przemianę materii.
Wiadomo, ze wyglad tez sie liczy, ale mam taka talie, ze mimo cwiczen nie za bardzo mięśnie brzucha i pleców wystarczają by utrzymać kręgosłup prosto.
chciałbym przytyć tak z 5 kg, ale raczej nie planuje chodzić na silownie (chociaz lubie) bo nie mam czasu ani regularnego dopływu kasy.
jeżdżę za to na rowerze i chodze na basen 1-2 na tydzien,cwicze hantelkami w domu.
Moje pytanie brzmi: jakie odzywki najlepiej spożywać i czy da sie przytyć jednorazowo, tzn po zjedzeniu np 7kilogramowego Mega Mass 4 Weidera.
Facet w sklepie powiedzial, ze jest lepsze niz Madnum 8 albo MassXXL.
Jestem w stanie jednorazowo wydac te 200zl.
Jem duzo, ale nie jest to tylko kurczak i tuńczyk w jajkach, nie mialbym kasy aby specjalnie dla siebie takie jedzenie kupowac.
Czyli:1.Czy jednorazowe kupno wiadra 7kg Mega Mass ma sens w tej sytuacji? Tzn.czy to wystarczy zeby przytyc, chocbym mial pic tego b.duzo.2.Pewien sklep internetowy poradził mi tez kreatynę ale sie naczytałem i bez stażu cwiczen kreatyny nie należy brac-tak pisza.
Czy to prawdaż3.Co jeszcze mógłbym kupić aby przytyć a cala reszta nie byla wywaleniem kasy w bloto? Jak pisałem - raczej nie mam czasu zeby sobie gotować a mieszkam w 5osobowej rodzinie i jem co dają //:-D :-D /Dzieki za odpowiedz, czytałem juz odpowiedzi zbiorcze, ale chciałem sie wywiedzieć konkretnie w moim przypadku.Pozdro35 //:-D :-D /

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 18:32

Post przez jacky299 » czwartek, 13 paź 2016, 07:17

tluszcz ci kręgosłupa nie bedzie trzymal, wiec nabranie fatu ci nie pomoze, musisz zacząć ćwiczyć zeby wzmocnić i rozbudować mięśnie co odciąży twój kregoslup.
bez porządnej diety i treningu nie masz sie nawet co brac za suple bo wywalisz tylko kasę w błoto

 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 05:34

Post przez F1l1ppp » czwartek, 13 paź 2016, 14:22

1.
Jednorazowe zjedzenie takiego wiaderka napewno przyspozy Ci duuzej sraczki ale tak powaznie to napewno coś Ci da, w końcu to jedzenie w proszku a stara prawda mówi "Jesli myslisz, ze jesz duzo, a nie rosniesz, to znaczy ze ciagle jesz za malo"2.
jesteś ektomorfikiem czyli potrzebujesz spozycia dużej ilosci weglowodanow! Poczekaj z kupnem gainera i zacznij chociaż prowizoryczna dietę stosowac! do sniadania dodaj 100g platkow owsianych z mlekiem! Jogurt tez moze byc, ma dużo laktozy, przytyjesz od tego jedz co 3 albo co 4 godziny, koniecznie 4 albo 5 dużych posilkow dziennie! Jedz codziennie ryz, kasze, makaron, im wiecej tym lepiej!3, Cwiczenie w domu jest mozliwe! załatw sobie troszke sprzetu, pozycz od kogoc, zbuduj laweczke, sztangę zrob z rury, obciążniki z kamieni... Albo chociaż daj na złomowisku do wytoczenia! Mozliwosci masz na prawdę sporo4.
kreatynę odstaw, w Twoim przypadku na nic sie nie zda.Co do Twojego drugiego pytania to nie słuchaj sprzedawcow, zwłaszcza w necie, oni chcą po prostu zarobic! Lepiej napisz na forum, tu zawsze ktoś Ci posluzy pomocna dłonią //:-D :-D /Pamietaj o diecie i to koniecznie, postaraj sie o sprzet, choćby 1 sztanga, ze 2 hantelki z regulowanym obciazenem (nie za malym) ławkę sobie z dechy zrobisz i zdziwisz sie ile cwiczen mozna wykonać //:-D :-D /

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 18:14

Post przez IgunthyeusI » piątek, 14 paź 2016, 05:25

Za pomocą sztangi mozna wykonać wszystkie potrzebne cwiczenia... /Jezeli masz trudnosci z przybraniem na masie, to pierwsze co powinieneś zrobić to ułożyć dietę bogata w weglowodany.Dobra rada: kup sobie oliwe z oliwek lub olej lniany.
Po każdym dużym posiłku (sniadanie, obiad, kolacja) wypijaj jedna łyżkę tego oleju.
jeżeli masa nie zacznie rosnac, to zwiększaj co tydzien/poltora porcje do 2 lyzek.
nie ma bata - masa w końcu musi isc do gory.


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości