odzywki

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 01:58

Post przez johanna » poniedziałek, 7 wrz 2015, 14:20

Witam wszystkichMam pytanie: Mam 15 lat.Trenowalem w domu moze przez pol roku, teraz chodze na silownie.
mój problem jast taki, ze jestem juz dobrze wyrzeźbiony i bardzo brakuje mi masy.
Diety nie pomagają 'smutny'. Jakie Waszym zdaniem mógłbym stoswac odzywki zeby zwiększyć mase.
Moi koledzy stosują mete, ale ja nie wiem czy jest ona dobra.Chodzi mi również o to zeby odzywka nie byla droga bo nie jestem za bardzo przy kasie 'zawstydzony'. chciałbym coś brac.
Powiedzcie co.
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 13:26

Post przez xXxszybkipaciaxXx » poniedziałek, 7 wrz 2015, 18:21

:| 'wysmiewacz'

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 05:21

Post przez rowepaprotka-Szef » poniedziałek, 7 wrz 2015, 19:06

Podaj wzrost, wage, wiek, ile razy w tygodniu trenujesz na silowni,z jaka intensywnością (mala, srednia, duza), ile trwa ten trening.To samo odnośnie treningu aerobowego (nawet pilka, basen...) ilerazy w tygodniu, po ie minut i z jaka intensywnoscia.
jaki masz typbudowy ?  chuderlak wyzylowany, budow atletyczna, grubasek ?

 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 01:58

Post przez johanna » poniedziałek, 7 wrz 2015, 21:23

A wiec tak:wzrost: 163 cmwaga: 6 kgwiek: 15 lattrening: 2-3 razy tygodniowo na siłowni z duza intensywnością po 2-2 i pol godzinytrening aerobowy: zajecia wf-u w szkole ':-D'raczej intensywność duza 4 razy w tygodniu po 45 min.typ budowy: budowa atletyczna

 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 03:37

Post przez JIssac » wtorek, 8 wrz 2015, 07:38

Jak koledzy wala "mete" w takim wieku to pozdrów ich, przeciez to patologia.

 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 01:58

Post przez johanna » wtorek, 8 wrz 2015, 09:30

właśnie dlatego sie pytam, zeby sobie nie zaszkodzić ale pomoc  'roftl'

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 05:21

Post przez rowepaprotka-Szef » wtorek, 8 wrz 2015, 10:07

oblukaj to: http://apz.pl/poradnia.php?p diet&q pdietspor&dieta 3200trening 3x w tygodniu, dzielony.pon-barki+nogisr-klata+bicpt-plecy+tric

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 07:05

Post przez PinkertoRauschenbachC » wtorek, 8 wrz 2015, 12:30

w Twoim wieku poprostu jest bardzo trudno nabrać masy i nie wiem czy jak piszesz ze nie masz wiekszych srodkow na odzywki uda Ci sie znacząco ja podniesc, pchałbyś w siebie dużo chemii a efekty byłyby niezadowalajace, juz lepiej zainwestuj ta kasę w normalne jedzenie nawet patrzac na samo zdrowie, wiem ze fajnie wyglada jak stoji na polce stos pustych pudelek po odzywkach ale to naprawdę nie ma sensu i jest nieopłacalne finansowo, a kolegów pozdrów ;D znam jednego który brał metę w gimnazjum to w wieku 19 lat ma brode jak facet po 4 ;D

 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 08:58

Post przez Wright_ » wtorek, 8 wrz 2015, 12:41

ja mam tez 15 lat tylko mam wiekszy staż w tym zakresie bo ćwiczę juz ponad rok.
I powiem ci jedno zrob sobie przerwe w cwiczeniach zebys troche urosl bo jak przypakujesz przy wzroscie 16 to będziesz taki paczek.
nie rob zadnych cwiczen obciążających kręgosłup bo nie urośniesz ale jeszcze sie kontuzji nabawisz.
Ja mam 175cm wzrostu to sobie juz cwicze.
biorę kreatynę i serwatke i coś roznie ale tobie narazie odradzam.
idź na basen sobie popływaj albo na rowerze pojezdij.


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości