Olimp Creatine 1250 Mega Caps

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Olimp Creatine 1250 Mega Caps

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 13:38

Olimp Creatine 1250 Mega Caps

Kreatyna dla osoby, która ciężko trenuje na siłowni jest tak naprawdę istotnym elementem i bez niej wypracowanie szczególnych wyników będzie bardzo trudne. Dlatego wydaje się, że warto ją czym prędzej włączyć do swojej diety. Sam mam za sobą wiele lat treningu i liczne kreatyny sprawdzone na sobie, dlatego mogę na ten temat powiedzieć nieco więcej.
Wydaje mi się, że dobrym produktem będzie kreatyna olimp 1250. Nie tak dawno miałem okazje przeprowadzić trening w oparciu o ten suplement i mogę powiedzieć, że naprawdę dobrze się sprawdził i może być wszystkim polecony. Jest to czysty monohydrat kreatyny, który rzeczywiście jest taką opcją, która sprawdziła się w moim przypadku doskonale.
Widoczne były dość szybko efekty po przyjęciu tego suplementu, dlatego mogę powiedzieć, że na mój organizm kreatyna ta bardzo dobrze podziałała i mogłem korzystać z możliwości jakie za sobą niosła. Jest to czysta kreatyna, dlatego nie musicie się obawiać tego, że olimp creatine mega caps 1250 zawiera dodatkowo jakieś domieszki, których byście nie chcieli przyjmować, ponieważ dostarczacie je do swojego organizmu z innymi dodatkami i suplementami. Fakt, że jest to czysta kreatyna według mnie trzeba zaliczyć na plus, chodź pewnie każdy będzie miał tutaj swoje odrębne zdanie.
Na uwagę według mnie zasługuje również to, że jest to kreatyna przygotowana w formie kapsułek, a większość dostępnych produktów jednak ma formę proszku. Dla mnie to akurat zaleta, ponieważ nie lubię spożywać tych koktajli a dodatkowo kapsułki są dla mnie po prostu zdecydowanie wygodniejsze. Dodatkowo wydaje mi się, że z kapsułkami mogę oczekiwać, że przyswajalność będzie stopniowa a to ważne, ponieważ organizm będzie mógł przez dłuższy czas korzystać z takiej kreatyny i nie ograniczy się jedynie do krótkiego czasu tuż po spożyciu. Jest to ważne, ponieważ ułatwi wypracowanie wielu pozytywnych efektów. Jeśli ktoś nie ma przekonania co do tego, czy warto kapsułek od olimpu spróbować to osobiście polecam i uważam, że mimo ceny to produkt godny wypróbowania.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości