Olimp TCM Xplode

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Olimp TCM Xplode

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 14:11

Zaczynając swoje przygody z treningiem nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że kreatyna jest oferowana w tak wielu różnych formach i spośród nich zawsze można coś odpowiedniego dla siebie wybierać. Wydawało mi się, że gdy chodzi o kreatynę istnieje pewne ograniczenie do form proszkowych, ale na szczęście się myliłem i nie tak dawno w moich rękach pojawił się nowy produkt Olimp tcm xplode.
Okazało się, że to świetna propozycja keratynowa, która występuje w formie kapsułek. W moim przypadku było to istotne wybawienie, ponieważ niestety do tej pory przede wszystkim korzystać musiałem z proszków rozpuszczanych w wodzie czy mleku a niestety nie lubię smaku takich suplementów i dlatego raczej mi nie odpowiadały. Sytuacja się jednak zmieniła i również ja mam swoją kreatynę, która mi odpowiada i pozwala na osiąganie na treningu zdecydowanie większej ilości pozytywnych efektów. Wiadomo, że jeśli trening ma przynosić efekty to musi być wspierany suplementami i z tego już doskonale zdaje sobie sprawę.
Bez kreatyny wiem, że mój organizm nie pracuje na takich obrotach jak należy i możliwości treningowe są od razu zdecydowanie mniejsze. Włączając do diety taką propozycję jak Olimp tcm xplode od razu poczułem, że każdy kolejny trening jest w moim przypadku dużo bardziej efektywny i mogę oczekiwać, że da się wypracować więcej pozytywnych efektów. Takie kwestie, które są dla mnie istotne to między innymi fakt, że kreatyna jest produktem, który gromadzi energię i tym samym potem na treningu łatwiej ją z siebie wykrzesać. Gdy chodzi o zalety produktu w formie kapsułek to na pewno będzie możliwość jego wygodnego przyjmowania. Istotnym minusem będzie jednak to, że jest to taki produkt, który nie będzie dobrze przyswajalny w przypadku, gdy oczekuje się szybkiego działania. Na efekty tej kreatyny trochę trzeba czekać, ponieważ kapsułki są przyswajalne wolniej niż proszek i to niestety niektórym może nie odpowiadać. Osobiście wolę wybór tego niż formy w proszku, ale ostateczna decyzja zawsze należy do tej osoby, która będzie z suplementu korzystać.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości