ot - pytanie

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 23:33

Post przez Deana1995 » piątek, 4 wrz 2015, 18:01

Pocztaj w dziale diety, pisałem tam setki razy czego trzeba unikać a co powinno sie jeść

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:43

Post przez RaymondWoo » piątek, 4 wrz 2015, 19:41

103484:date nie, 21 sty 2007 - 12:31:name xXxmmlipowaxXx) ''(xXxmmlipowaxXx @ nie, 21 sty 2007 - 12:31) snapback103484/snapback ''!i szkodliwe dla zdrowia , swoją drogą skąd zdobywacie ten ołow, kiedyś jak chciałem sobie skombinować to nie miałem skąd, na szczęście znalazł się znajomy który miał możliwość wytoczenia krążków z normalnego metalu /. wracając do pytania Ricky__a : ten sprzęt powinien Ci spokojnie wystarczyć , dieta to podstawa a odżywki i suplementy są tylko uzupełnieniem prawidłowej diety.To proste pozbieraliśmy stare akumlatory rozwaliłem siekiera bo nie szlo inaczej : (akumlatory najlepiej od ciężarowego samochodu) z małych nie wyjdzie ci nawet 4 kg //:-D :-D my wytopiliśmy 1 kg i jeste fajny na jutro postaram se zrobić zdjecie tego i pokazać waze zeby garnek prosto stał czy w tym co będziesz topił (polecam stary barnek z zaokroblonym dnem i na konic niech postoi z 4 minut bo ci pęknie ,nie zapomnij w czasie zastygania trzymać jakieś rurki na środku bo potem nie wykujesz dziury na gryf a tam juz bedzie ładna : nie zalej sie kwasem !!!! i nie wdychaj oparow jak sie bedzie topiło !!!!!!! zostaw to i idź do domu na gg powiedzieć //:-D :-D /

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości