Plan Treningowy czy dobry

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 9 lut 2013, 01:00

Post przez sargi » sobota, 9 lut 2013, 15:49

Witam
Na wstępie chciałbym powiedzieć ze ćwiczę już od dawna z mniejszymi lub większymi przerwami obecnie od września bez przerwy jednak ćwiczyłem bez żadnej organizacji tak porostu dla siebie i dlatego ze lobie ćwiczyć i dobrze się po tym czuje. Jednak chciałbym zacząć ćwiczyć bardziej na poważnie i zorganizowanie, za tym idzie szukam wskazówek co do grafiku ćwiczeń , przeglądałem trochę forum i coś tam wiem ale dalej jestem zielony co do organizacji ćwiczeń.
Ćwiczę jedynie w domu nie mam dostępu do prawdziwej siłowni - wiec moje ćwiczenia składają się z pompek drążka i brzuszków.
Mój pierwszy pomysł to taki grafik biorąc pod uwagę to ze ćwiczę w domu bez wręcz żadnego sprzętu nie licząc drążka :
Poniedziałek - Drążek nachwytem i podchwytem
wtorek- brzuch
środa - Drążek nachwytem i podchwytem
czwartek - brzuch
piątek - Popki
Sobota - Drążek nachwytem i podchwytem
Niedziela - brzuch

To taki bardzo ogólny rozpis - tak naprawdę nie wiem w jakie dni robić papki i czy je mogę z czym innym łączyć. Jakie ćwiczenia na brzuch ogólnie robię standardowe brzuszki ale to zapewne za mało.
Co do mojej obecnie budowy ciała jestem człowiekiem małych rozmiarów 170 cm 60 kg wagi 22 lata . Sylwetka w miarę wyrzeźbiona. Chciałbym Poprawić sile i rozmiar ramion i ogólna sile rąk bicepsów. Klatka piersiowa jest dość silna i już wygląda ok.
Kaloryfer na brzuchu jest chciałbym wzmocnić boczne mięśnie i powiększyć obecnie mięśnie proste brzucha.
Proszę o rady odnośnie planu ćwiczeń jak i ich wykonywania . Dzieki

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » niedziela, 10 lut 2013, 19:19

Troszkę mały masz zestaw do ćwiczeń, może Cie zainteresuje trening domatora w którym wykorzystujesz ciężar swojego ciała?

 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 9 lut 2013, 01:00

Post przez sargi » poniedziałek, 11 lut 2013, 15:58

Widzę ze w Treningu domatora jest dużo rożnego rodzaju papek co mi bardzo pasuje mógłbym te ćwiczenia wszystkie robić w dzień w który w rozpisce jest pod nazwa pompki.
Co do reszty musiałbym pomyśleć co do tego Expandera wplótłbym te ćwiczenia w dni pracy na drążku luz z pompkami.
Co do brzucha to wykonuje zestaw ćwiczeń ABS 2 z dobranym pod siebie poziomem. znaleziony na tej stronie http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-br ... ansowanych
Wiec troszkę tych ćwiczeń chyba jest jak wspomniałem ta rozpiska wyżej jest bardzo ogólnikowa. tu w ustawieniu tego potrzebowałbym pomocy.
Czy taki rodzaj ćwiczeń jest ok jeśli tak czy mniej więcej takie rozłożenie ćwiczenie w tygodniu jest dobre ? dzięki za a zainteresowanie tematem

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » poniedziałek, 11 lut 2013, 18:28

Jeżeli użyjesz gotowego planu domatora to będzie on dobry bo dlatego jest ułożony.. Ćwiczenia na brzuch ok. Obserwuj co się będzie działo i wrazie potrzeby zmieniaj

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lut 2013, 01:00

Post przez Arsenal » piątek, 15 lut 2013, 11:12

Według mnie obrałeś dobry zestaw ćwiczeń, drążek jest najlepszym sposobem na ręce i plecy, abs też dobre tylko to sie robiło chyba codziennie przez jakiś tam okres o ile dobrze pamiętam. Do tego wszystkiego dobrze dopasować dietę i będzie ok.

---------------------------------------
http://www.tc-at.eu/


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości