Plan treningowy!!!

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 23:54

Post przez roberttrebor__ » poniedziałek, 22 sie 2016, 15:33

H0rt kilka prostych b3edow znajduje sie w Twoim planie, ćwiczysz już rok na siłowni a wiec co nieco powinieneś wiedziea,
połączenie klatki i barkow jest złe przy treningu na masę
plecy i nogi również razem odpadają
ćwiczysz 4 razy, zatem proponuje
pon. klatka - biceps
wt. plecy
czw. barki - triceps
pi1tek nogi
jak na rok ćwiczen na razie daj spokoj z klatk1 dwa razy w tygodniu na wszystko przyjdzie czas
na klatke proponuje
3serie wyc. na 3awie płaskiej
3serie wyc. na 3awie skośnej głową w gore
3serie rozpietek na przemian co tydzień raz na skosie raz na płaskiej
2-3 serie pompek na poreczach na zmianę jak wyżej z przenoszeniem hantla za g3owe
biceps
3serie uginania stojąc na przemian z gryfem 3amanym i prostym
3serie uginania z hantlami stojąc lub siedząc i z zmiennym chytem raz m3otkowy za tydzień zwyk3y
2-3 serie uginanie na modlitewniku
plecy
2-3serie podciągania na drążku
3serie podciąganie sztangi w opadzie
3serie ociąganie dr1?ka gornego wyciągu
3serie martwy ciąg
2serie podciąganie hantla w opadzie
barki
3serie wyciskanie sztangi na przemian z hantlami
3serie wznosy hantli na boki
2serie wznosy hantli przed siebie
1seria wznosy hantli w opadzie
triceps
3serie wyciskanie w1okim chwytem
3serie prostowanie na wyciągu
2serie wyciskanie od czo3a na przemian z wyciskaniem francuskim
1seria prostowanie w 3okciu
nogi
4-5serii przysiadów
3-4serie wykroków
4-5serie wspięcia
proponuje wykonywaa od 12 do 8 bądź 6 powt. korzystając z systemy piramidy, ciężary jak najwieksze przy zachowaniu prawid3owej techniki, pamiętaj 2-3 ostanie powt. możesz wykonaa z pomocą partnera, dużo mieszaj, nie wykonuj zawsze tych samych ćwiczen na danym trenignu trzymaj sie tych podstawowych ( wyciskania na 3awie, wyciskanie sztangi, przysiadów ) z pozostałymi rob je na zmiane, podałem Ci ćwiczenia gdzie tylko przy plecach potrzebny jest Ci wyciąg gdyż nie wiem jakim sprzętem dysponujesz na siłowni. Jeśli czegoś jest dla Ciebie za dużo bądź za mało to po prostu to zmien, jest to przykład i Ty już go dopasuj do w3asnych potrzeb i wymagan.
Jeśli coś jest niejasne pytaj dalej.
Co do ćwiczenia w lato nigdy nie słyszałem o tej teorii ktor1 podajesz, po prostu w lato większość robi przerwy gdyż mają badY urlopy bądź wakacje są wyjazdy i tego typu rzeczy.

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 15:18

Post przez H0rt » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:04

co to jest za cwiczenia na plecy podciąganie hantla w opadzie ?
i podciąganie sztangi w opadzie ?

oraz cwiczenie na nogi - wykroki ?

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 21:34

Post przez Gabbankaa » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:13

Odrazu Ci odradzam podciągania sztangi w opadzie na razie se to odpuść bo możesz zrobić sobie krzywde jzeli będziesz robić w nieodpowiedni sposob oczywiscie.
:evil:I jeszcze jedno koniecznie jak masz zamiar robić to ćwiczenie wykonuj je z pasem usztywniającym na dolony odcinek kregos3upa 8)

 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 08:48

Post przez Bumiielewicz_Endd83 » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:15

można podciągaa hantel opierając sie na ławce i tymsamym prawie odci1?ya kregos3up

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 02:11

Post przez Reginaldd » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:18

y0!Zalogowalem sie na te forum ponieważ chciałbym zaczeerpnac fachowej informacji oraz pomocy.Mam 17 lat i waze jakieś 65 kg przy wzroscie ok 17 cm (tylko nie myslcie ze jestem gruby-jestem dobrze zbudowany).Mam zamiar regularnie ćwiczyć swoje miesnie.Jak do tej pory to byly tylko cwiczenia siłowe z klubu lub domowe.Mam także zamiar brac odzywki typu:
AMINOSTAR Whey Gainer Action 1000g ,hi tec creatine poweder 500g + vanadyl 180tabl ,HGH Nutrition Isolate Protein 95 1000g takie polecił mi kolesc ze sklepu z odzywkami z Warszawy!Czy to jest dobry zestaw odzywek?Chcialbym abyscie dali mi rozpiskę jak ćwiczyć i co ćwiczyć i ilość serii i powtórzeń czyli NAPISZCIE MI CALA ROZSPISKE CWICZEN!Jak narazie mam 33cm w bicepsie i wyciskam ok 80kg!Mam nadzieje ze poradzicie mi z moimi problemami dotyczącymi rozpiski i tych odzywek!Czekam na jak najszybsze odpowiedzi!y0!Najlepiej to piszcie na mojego gadulca 2297887!

 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 08:48

Post przez Bumiielewicz_Endd83 » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:19

napisz jak dotychczas ćwiczyłeo...

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 02:11

Post przez Reginaldd » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:20

do tej pory jak ćwiczyłem to tylko w klubie a cwiczenia mialem takie jak zarzut rwanie wyciskanie przysiad półprzysiad wstępowanie wyciskanie wyciskanie francuskie wspięcia wyskok z polprzysiadu...teraz nie mam takiego sprzętu co tam na siłowni jedyne co maly gryf i obciazenie do 100kg i 2 pary hantel jedna 4 dryga 5 kg mam jeszcze sprężynę i drazek.Mam nadzieje ze dacie rade i napiszecie mi dobra rozpiske!

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 21:34

Post przez Gabbankaa » poniedziałek, 22 sie 2016, 16:21

No ja na twoim miejscu bym sie zapisał do jakiejś siłowni,bo mozna zrobić tym sprzętem co masz jakieś cwiczenia ale pamiętaj cwiczenia trzeba zmieniać ,a przy tak ma3ej ilosci sprzętu bedzie to ciężkie do zrealizowania :|

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 02:11

Post przez Reginaldd » poniedziałek, 22 sie 2016, 17:23

wiesz co mam pomysl!napisz mi jakas rozpiskę dokładnie co mam kiedy i na jakie partie miesni robić a ja sie juz posataram zeby miec caly sprzęt do robienia tych cwiczen!mam nadzieje ze jak mi napiszesz to mniej wiecej bede wiedział jak te cwiczenia zrobic!:D jak coś to pisz na gg2297887

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 21:34

Post przez Gabbankaa » poniedziałek, 22 sie 2016, 19:31

domyślam sie ze jesteś poczatkujacy,wiec sadze ze nie ma sensu rozpisywać ci specjalnie treningu.Mozesz go napewno znalesc w dziale ''trening

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości