Poczatek

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 10:16

Post przez Haleyy » piątek, 10 cze 2016, 17:35

Witam.
Mam 14 lat i chciałbym troche powiększyć mięśnie zeby byly bardziej widoczne Mam 16 i waze 53kg i od 11 roku zycie trenowałem kajaki ale rok temu przestałem terz trenuje pilke nozna.
mam codziennie trening od pon do czwartku + niedziela(czasami turniej albo mecz) I teraz mam 2 pytania i prośbę 1.Kupilem sobie niedawno hantle 7 kg i teraz nie wiem czy ich uzywac, poniewac kiedy je podnosze czy to na stojąco czy siedząc czuje jak ciągnie mnie kręgosłup znaczy pracują mięśnie kregoslupa.
I boje sie czy to czasem nie zachamuje mojego wzrostu (jak na swoj wiek jestem maly jestem 4 od końca w klasie :D) Czy są jikies cwicznia z hantlami aby niepacowaly mięśnie grzbietu plecow?2.chcialbym prosić o pomoc w ustaleniu mi jakiś serii glownie chce miec bardziej weidoczne mięśnie brzucha i biceps chciałbym miec je moco dosyc widoczne do przyszłych wakacji Mam nadzieje ze mi pomożecie Z gory dziekuje

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 14:15

Post przez radziooo » piątek, 10 cze 2016, 18:05

poczekaj do lat 16, znajdz sobie jakieś inne hobby

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 18:52

Post przez ImaciejI » piątek, 10 cze 2016, 18:07

To co widze ostatnio to naprawdę mnie przeraza...wpadam ostatnio na silke, a tam siedzi z 1 lebkow, na oko 11-12 lat mordują sie z zelastwem.. techniki, machaja mało im kręgosłupy nie popekaja..masakra.
Super ze chłopaki uprawiają sport, wszystko fajnie ale czemu od razu targać ciezary, nadodatek bez techniki? rujnują sobie zdrowie..Jedrzej, sluchaj- chcesz ćwiczyć nikt ci tego nie zabroni.
Ale (skoro tak bardzo ci zalezy na lepszym wygladzie do wakacji) zobacz sobie na trening domatora, rob narazie trening z obciazeniem wlasnego ciała tylko, naprawdę sporo tego jest.
Jak chcesz jestem skłonny nawet ci plan napisac.A te hantle masz z regulowanym ciezarem??

 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 10:16

Post przez Haleyy » piątek, 10 cze 2016, 18:10

znaczy mam regulowany ciężar na tych hantlach gryf wazy 2 kg no i mogę sobie dokładać sax 7 kg a co? No walsnie chdzoi mi o trening w domu bo zabardzo nie mam czasu siedzieć na siłowni wole codziennie czy tam 3 razt w tygodniu 3 min poćwiczyć w domu ...

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 18:52

Post przez ImaciejI » piątek, 10 cze 2016, 18:14

A to, ze to lepiej ze z regulowanym rob trening domatora(powinien byc w podwieszonych), jak nie ma to napisze ci w pićtek jak bede mial chwile jakiś i wkleje.
Pasi?a tych hantli to ile masz, dwie? i kup sobie drazek rozporowy ( nie są drogie, cena jakieś 25-3 zl okolo) a naprawdę ci sie przyda.I jak chcesz poprawić swoj wyglad niekoniecznie musisz od razu diety rygorystycznie przestrzegac, ale zacznij chociaż troche przestrzegać jej zasad, jedz rzeczy bogate w dobre wegle i bialko.. i bedzie dobrze

 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 10:16

Post przez Haleyy » piątek, 10 cze 2016, 18:20

dwa mam te hantle.
OK czekam do pićtku dzieki za zainteresowanie

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 14:15

Post przez radziooo » piątek, 10 cze 2016, 20:28

posłuchaj mnie; nie ma sensu - praktycznie to nic nie da, możesz zacząć sie rozciągać ;

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 18:52

Post przez ImaciejI » piątek, 10 cze 2016, 21:11

Andy, lepiej robić trening domatora niz siedzieć przed tv- takie jest moje zdanie.
Wiadomo, efekty nie beda duze, ale napewno wzmocni to jego mięśnie troche i poprawi troche wyglad

 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 10:16

Post przez Haleyy » sobota, 11 cze 2016, 10:22

to jak napiszesz ten plan? chozi glownie o o brzuch i te wciecia przy brzuchu :D laski leca :D:D to jak?

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 18:52

Post przez ImaciejI » sobota, 11 cze 2016, 10:29

dzisiaj wieczorem wysle ci na priva, ok?

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości