Podrasowanie mięśni - wszystko w poście !

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 6 lut 2011, 01:00

Post przez MrGruchai » niedziela, 6 lut 2011, 18:54

Witam. Może zacznijmy od tego że mam 12 lat 182cm wzrostu i ważę prawie 80kg . Wiem że to może za wcześnie ale chciałbym w domu przypakować trochę na ogólnie wszystko ;D . Ledwo zrobię kilka pompek pomimo tego że jestem wydawało by się silny , ale stwierdzam to jedynie na podstawie komentarzy kolegów matki itp ... Mam tylko hantle i dysponuję odpowiednią tkanką tłuszczową żeby coś na niej wyrzeźbić . Ogólnie nie chodzi mi o to żeby sobie wyrobić zarysy mięśni lecz bardziej o siłę. Przede wszystkim na bicepsy tricepsy i na wyskok , gdyż trenuję koszykówkę 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Jak byście mogli pokazać mi jakieś ćwiczenia coś doradzić (sam jestem w tym zielony).

Z góry dzięki !

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » niedziela, 6 lut 2011, 19:36

Z tkanki tłuszczowej nic nie wyrzeźbisz-nie ma takiej opcji.Spalasz tłuszcz osobno,a mięśnie rozwijasz osobno..

Szczersze mówiąc-w tym wieku dałbym sobie spokój z siłownią.Graj dużo w kosza,biegaj,pływaj-ogólnie wszystkie sporty ogólnorozwojowe.
Na rozbudowę mięśni,siły przyjdzie czas.

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » poniedziałek, 7 lut 2011, 15:48

w tym wieku normalny sport.. zwróc uwage co jesz, a do silowni wrocisz na czas


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości