Pomoc

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 16:17

Post przez ISpear » czwartek, 3 lis 2016, 22:05

Siemka postanowiłem na zimę sobie jakiś cyklik zafundować mam na ten cel ok 4 zl puki co zastanawiałem sie nad Xpadn i MAgnum 8 ( w sumie ok 25 zl) i ni wiem co wziąć do tego albo jaiki inny zestaw byscie proponowali ???Pocwicz i pozdro

 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 06:06

Post przez IEddieI » czwartek, 3 lis 2016, 22:56

Ty sobie zobacz po lewej stronie na wizytówce jest twój staz.
Podejrzewam, ze nie znalazł sie tam bez twojej wiedzy.
Wiec jeśli mówisz o tej zimie, to jest za wczesnie.

 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 16:17

Post przez ISpear » czwartek, 3 lis 2016, 23:00

tera pasi ?

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 05:09

Post przez vandebrockBazin » czwartek, 3 lis 2016, 23:35

człowieku czy ty sobie z nas zartujesz? ćwiczysz 2 miesiące i chcesz sie zabrać za kreatyne, od której ja uciekam jak od ognia, bo nie chce teraz wykorzystywać najsilniejszych srodkow, zeby w przyszłości cokolwiek na mnie dzialalo? po pierwsze to uluz diete, po drugie zapominj o Kreatynie! w jakiejkolwiek formie! jeśli chcesz coś kupić to witaminy, bo to nigdy nie zaszkodzi.
A jeśli i tak si uprzesz i będziesz chciał kupić jakas odzywke to tylko i wyłącznie bialko/weglowodany/gainer.
jeśli myslisz o Magnumie to zapomin bo to do niczego, pewnie nie znasz sie na rzeczy i uległeś wplywowi reklamy.
Z Treca kup Mass XXL, bo ta odzywka jako nieliczna z ich listy naprawdę jest dobra...

 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 16:17

Post przez ISpear » piątek, 4 lis 2016, 00:45

zobacz na profil jeszcze raz

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 05:21

Post przez rowepaprotka-Szef » piątek, 4 lis 2016, 12:23

Kubuś okurlarki Ale to i tak za mało jak na x panda zapodaj mono później możesz w gore pomału lecieć ale uważaj i nie za szybko, jak teraz zapodać xp to ciekawe co bedzi za 2 lata soki?

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 11:16

Post przez Szaraf-Q79 » piątek, 4 lis 2016, 12:42

z ta kreta to widać jak dzila reklama.
Kilka filmików o panku, który zarl kreatynę i był kox i każdemu silownia kojarzy sie zaraz z kreatyna //ohmy.gif :o ohmy.gif mój kumpel kupił krete jeszcze przed pierwsza wizyta na siłowni nie mówiąc o tym, ze wdupić ja i chleje ale to jego sprawa i nie bede sie z nim kłócił bo i tak wie swoje...


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości