Pomozcie jetsem nowy ????!!!!!

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 18:52

Post przez ImaciejI » wtorek, 11 paź 2016, 00:19

Mam zamiar kupić gainerka Olimpu Top Mass 1500g i kreatynke mikrozdrobnioną z treca 250g. Czy to dobry wybor? Jak to brać (raze czy osobno) i w jakich ilościach i porach dniaż?
Waga 63 kg, starz 1 rok. Z gory dzieki za pomoc.

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 19:35

Post przez panr0bal » wtorek, 11 paź 2016, 07:52

no raczej musisz sie zdecydować albo kreatyna albo gainer, te dwa suplementy nie idą ze sobą w parze....

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 01:52

Post przez lysiakk » wtorek, 11 paź 2016, 08:14

Top Mass to raczej BULK ale moze byc, kreatynę jest jak najbardziej dobra

no raczej musisz sie zdecydować albo kreatyna albo gainer, te dwa suplementy nie idą ze sobą w parze....

Moim zdaniem idą w parze jak najbardziej. Kreatyna z bialkiem, gainerem czy bulkiem jest dobrym rozwiazaniem. Przynajmniej ja tak sadze. także dobrze wybrales. Zalezy jeszcze jakie masz fundusze. Bo zamisat Top Massa możesz kupić co innego.
pamiętaj o treningu i o diecie :!:

jak sie zdecydujeszna coś to napisz to otrzymasz dawkowanie :D

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 19:35

Post przez panr0bal » wtorek, 11 paź 2016, 09:16

lysiakk chyba nie zwrociłeś uwagi na to, że podczas stosowania gainera stosuje sie mleko a przy kreatynie mleko sie odradza......tak przynajmniej słyszałem.

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 06:42

Post przez Yvetteee » wtorek, 11 paź 2016, 10:03

Nie nie nie panowie.
To nie tak.
Chodzi o to, by nie przyjmować kreatyny jednoczeonie z mlekiem, gdyż tłuszcz zawartu w mleku osłabia wchłanianie kretki.
Ale można inaczej.
Ja np.
pije gainera z wodą dosypując do niego kretke.
Uważam, że to bardzo dobre połączenie, ponieważ każdy gainer zawiera mono-, oli- oraz polisacharydy, które nie dość że przyczyniają sie do szybkiej odbudowy glikogenu, to również mogą stanowią (te mono-) wspaniały transport dla kretki.
Mamy wiec dwa w jednym

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 19:35

Post przez panr0bal » wtorek, 11 paź 2016, 10:04

Ja bym zapodał kreatynę +dekstroza (ona dopiero o 50-70% zwieksza wchłanianie kreatyny) lub gainer i bialko.

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 01:52

Post przez lysiakk » wtorek, 11 paź 2016, 10:47

lysiakk chyba nie zwrociłeś uwagi na to, że podczas stosowania gainera stosuje sie mleko a przy kreatynie mleko sie odradza......tak przynajmniej słyszałem.
Zwrociłem uwagę na to panr0bal
Lecz gajnera można zarzywać po pol godzinie po zarzyciu kretki. Od razu to niezabardzo bo jak wspomniałeś do gainera dodaje sie np. mleko a kretka tego nielubi. Inne suple i odzywki tez nie stosuje sie z kretka(no są wyjatki).
Ale kretke mozna łączyć z różnymi specyfikami - to juz zalezy od gustu

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:36

Post przez spencer » wtorek, 11 paź 2016, 10:51

fakt ale ja słyszałem ze kretke najlepiej łączyć z dekstroza bp to jest transporter kreatyny i dzieki temu lepiej sie wchłania

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 00:33

Post przez BAGSHAW » wtorek, 11 paź 2016, 11:12

Z rybozą ,lepiej sie wchłania(ponad 80%) a i koszt niezbyt wielki np.D-riboza z Olimp 9 kaps. za ok.5 pln.
Suplementacja D-Ribose:
poprawia ogolną wydolność tlenową
przyspiesza rozwój siły i masy mięśniowej
zapobiega rozwojowi chorób serca i układu krążenia

Zalecana jest sportowcom wyczynowym i ćwiczącym rekreacyjnie, dla poprawy zdolności wysiłkowych i przyspieszenia regeneracji powysiłkowej .
Dla zwiekszenia efektywnooci wspomagania wysiłku i profilaktyki zdrowotnej, proponuje łączne stosowanie preparatów rybozowych i kreatynowych.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:36

Post przez spencer » wtorek, 11 paź 2016, 11:16

A kulturysttom sie przyda ?

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość