Pomozcie mi w wyborze suplementow !

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 13:42

Post przez FromeQuick » niedziela, 11 wrz 2016, 11:41

Witam !Mam 38 lat,174cm i 78 kg.
Po tym jak zerwałem więzadła kolanowe itd... zakończyłem moja "kariere" pilkarska i postanowiłem zacząć chodzić na silke.Chodze juz jakieś półtora miesiąca ( pierwszy raz w zyciu //:-D :-D i przez ten czas robiłem tzw ogolnorozwojowke, aeroby.Teraz chce ułożyć sobie plan treningów na mase.
( 3-4 razy w tygodniu ). !--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--Bardzo Was prosze o pomoc w temacie odzywek i suplementów stosownie do mojego wieku, zastanawiam sie nad bialkiem, kreatyna, węglowodany ....? .!--colorc--/span!--/colorc--Chcialbym popracować glownie nad gora,( zwiększyć mase).

 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 20:14

Post przez BighamHo » niedziela, 11 wrz 2016, 11:43

Poszukaj na forach diety na masę plan treningowy ,a co do supli ja ostatnio zakupiłem coś na masę w mianowicie -Cp 450g-Gainer 2250g-Kreatyna Vitalmax (zielona) 500g-Deztroza Jauce 1500gzobaczymy co z tegow yjdzie //:-D :-D /

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 13:42

Post przez FromeQuick » niedziela, 11 wrz 2016, 11:47

OK.
dzieki.To mam jeszcze pytanko...Odlozylem troche kasy i chciałbym kupić coś naprawdę dobrej jakosci.Jesli mógłbyś mi polecić jakiej firmy i co kupić to byłbym wdzieczny.Naczytalem sie o tych supłach tyle ,ze mam juz mętlik w glowie //:-D :-D /I jeszcze jedno.. gdzieś czytałem ,ze kreatynę lepiej sobie odpuścić w pierwszym cyklu treningowym, ??????

 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 20:14

Post przez BighamHo » niedziela, 11 wrz 2016, 11:51

Tak w pierwszym roku cwiczen mięśnie same rosna bez zadnych wspomagaczy a jak juz wszystko stanie nie bedize ci sżło to wtedy kupuje sie suple //:-D :-D -Cp 450g-BIOGENiX-Gainer 2250g VITALMAX-Kreatyna Vitalmax mono (zielona) 500g-Deztroza Jauce 1500g OLIMP-Carbo takie ja mam : omijaj moze z daleka MegaBola nie słysząłme za dużo o tym dobrego //:-D :-D /PS.
uzupełniam /

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 18:22

Post przez foger-30 » niedziela, 11 wrz 2016, 11:55

lolzgainer carbo bialkojak juz chesz coś z kreatyny tomono dextroze

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 03:18

Post przez ILabordeI » niedziela, 11 wrz 2016, 12:00

FromeQuick jeżeli cwiczysz1,5miechato nie bierz sie za kreatyny... foger-30 co Ty tu mu wypisujesz :blink: Podstawa jest dieta! jeżeli masz juz podstawę to możesz dokupić bialko ( jeśli chodzi Ci o jakość kup sobie Biogenix Pro Langatum 3,5kg kosztuje 200zl, starczy Ci na dosyc długo - możesz na tym budować ladna masę bez tluszczu ) jeśli to jednak za drogo polecam ostrowie, dobra i tania.
Bialko możesz zastąpić gainerem ale jak masz problemy z fetem to lepiej jednak bialko //:-D :-D Jak Kupisz z 7kg tego bialka i zjesz to napisz a ułoży Ci sie jakiś cykl z kreatynki /

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 18:22

Post przez foger-30 » niedziela, 11 wrz 2016, 12:04

pisze gainer carbo bialko moze bracą jak chce coś z kreatyny to mu pisze co moze wziasc bo kj sie rozpisał juz z cp

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 03:18

Post przez ILabordeI » niedziela, 11 wrz 2016, 12:10

ale on ma półtora miesiąca stażu wiec chyba zadna kreta nie wchodzi w grę //:-D :-D /

 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 20:14

Post przez BighamHo » niedziela, 11 wrz 2016, 12:16

103826:date wto, 23 sty 2007 - 14:23:name FromeQuick) ''(FromeQuick @ wto, 23 sty 2007 - 14:23) snapback103826/snapback ''!.Chodze juz jakieś półtora miesiąca ( pierwszy raz w zyciu //:-D :-D /o fak !!!! cofam mojego posta : przeczytałem ze ,5 roku ćwiczysz .. :blink: /

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 07:55

Post przez Adiii_T85 » niedziela, 11 wrz 2016, 12:23

kup tylko gainera i bialko z kreatyna poczekaj jeszcze z 6 miesięcy + witaminybialko - z Dymatize elitę Whey Protein, albo Syntrax Matrix bierz jako uzupelnienie diety(czyli jak niemorzesz zjeść normalnego posiłku lub jak w posiłku masz za mało bialka)gainer - z Universalu z Dymatize , Sports one Super Hard Gainer jest dobry bierz jedna porcje czyli 100g bezposredno po treningu i jako uzupelnienie dietywitaminy - tu zalezy od kasy ale jestesw tym wieku ze raczej niepowiniens miec problemów z kasa w tej kwocie moze sz jakieś witaminy np.
z uniwersał Deily Formula, lub Olimpu Vitamin Sport, lub NOV Foods - Full spectrum minerals, albo wes lub z Universalu Animal Paka to jest najlepsze ale tez drogie.Mozesz tez wziąć jakiegoś tribulusa.Uloz sobie dietę 5-6 posilkow dziennie w ostatnim same bialko i trening, najlepiej idź na silownie, cwiczenie w domu, piwnicy, garażu itp.
to nie jest najlepszy pomysl chyba ze masz dobry sprzęt czasami przydaje sie asekuracja, poza tym na dobrej siłowni rozpiszą ci odpowiedni trening i uzyskasz wiecej informacji o prawidłowej diecie i treningu.
Powodzenia

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości