Dieta informatyka

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2014, 01:00

Post przez guccka » czwartek, 23 sty 2014, 10:05

No generalnie to takie podstawy - porzucić tłuste i zasłodzone zapychacze, ograniczyć generalnie wielkość posiłków, wprowadzić do diety owoce i warzywa, pić dużo wody i koniecznie postawić na jakiś ruch!

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » poniedziałek, 3 mar 2014, 17:32

Jako informatyk postanowiłem wykorzystać nowinki techniczne aby zmotywować się do uprawiania sportu oraz zrzucenia zbędnych kg. Zainstalowałem na swojego iPhone 5 kilka aplikacji które mają mi w tym pomóc:
1. iMapMyWalk - całkiem fajna darmowa aplikacja do ściągnięcia w App Store. Sprawdza się podczas biegania. Należy uruchomić GPS i monitoruje przebytą trasę, czas, spalone kalorie, wysokość nad poziomem morza. Jak jest się czym pochwalić, to można nawet wrzucić mapkę na fejsa aby innych zmotywować :P Można też porównywać wyniki historyczne - jak rosła albo spadała nasza kondycja.
2. Dziennik posiłków Pro - aplikacja która po podaniu wieku, wagi, wzrostu oraz trybu życia oblicza ilość potrzebnych kalorii oraz sugeruje co można a czego nie można jeść. Należy robić codziennie rachunek sumienia i podawać kalorie.
Efekt - od nowego roku jest mnie 8 kg mniej :) Dla posiadaczy iPhone ale i nie tylko (np Android) polecam zajrzeć na yourapps.info/aplikacje-na-iphona - można tam znaleźć recenzje apek które pomogą wyjść z marazmu. Powaga, to działa :)

 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 25 lut 2014, 01:00

Post przez martuska8 » wtorek, 4 mar 2014, 08:34

Ja jeszcze nie mam takie motywacji, nie wiem co jest grane... Praca siedząca, a po pracy już nawet nie chce mi się ruszać szczególnie jeśli pracuje od 10 do 18...

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 25 lut 2014, 01:00

Post przez Gibels » czwartek, 6 mar 2014, 12:54

Weekendy masz wolne ? To chociaż spaceruj , zawsze coś na początek :)http://soccer-game.pl/?id=653

 

Post przez fatalrun » wtorek, 15 lip 2014, 08:40

parówki mnie rozwalily

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » wtorek, 15 lip 2014, 15:21

Mnie nawet takie aplikacje nie motywują. Ta pierwsza to jakaś kopia Endomondo, tak? Miałam - telefon mi się rozładował w połowie trasy rowerowej...

Poprzednia strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości