Jogging

Piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, koszykówka, rugby, baseball, hokej.
Wyścigi F1, kolarstwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie, lekkoatletyka, pływanie, etc.
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 26 cze 2014, 08:46

Wydaję mi się, że Nike Air Maxy oraz seria Reeboka do biegania (nie pamiętam jak się nazywała) powinny dobrze spełniać swoje zadania. Choć zwrócę jeszcze uwagę na to, że równie ważne jest to jak się biega a nie tylko w czym.

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez sportowo » czwartek, 26 cze 2014, 08:56

Tak wiem, że technika biegania to podstawa i wybór obuwia w zależności od tego jaką ma się stopę. Tylko problem w tym, że większość butów nadaje się do biegania max. 3 x w tyg. po 30 min. (tak mają w opisach). Mi zależy na butach, które będą miały grubszą podeszwę, która dobrze amortyzuje uderzenia i wstrząsy oraz by były lekkie. Dlatego jakby ktoś takie posiadał i polecał to będę wdzięczna za podanie modelu :)

 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 00:00

Post przez Amaret32 » czwartek, 7 sie 2014, 05:35

Ja aktualnie biegam w butach New Balance.
Zakupiłem je w sklepie siatkarskaliga.pl - są tam najnowsze kolekcje. W sklepach w moim mieście akurat nie ma dużego wyboru w tym zakresie tka więc dobrze, że można zrobić zakupy w sieci.
Dla zainteresowanych jest tam również oryginalna koszulka reprezentacji polski w piłce siatkowej . Poluję na nią od dłuższego czasu ponieważ jestem wielkim fanem ;) Jak pewnie wielu z Was.

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » poniedziałek, 11 sie 2014, 10:17

A czy używacie aplikacji na smartfon wspomagających treningi biegowe?

 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 00:00

Post przez Amaret32 » wtorek, 12 sie 2014, 14:12

Znam kilka aplikacji. Większość z nich ma bardzo podobne funkcjonalności. Wymienię kilka moich ulubionych które do tej pory tesotwałem. Jeżeli biegasz ze słuchawkami to infrmują cię o przebytej trasie, średnim tempie, międzyczasach, wysokości nad poziomem morza. Fajną opcją jest również możliwość publikacji mapy na Facebooku z przebytej trasy. Tak aby znajomi mogli pokomentować jacy to my jesteśmy sprawni :) Oto te apki:

- RunKeeper;
- Endomondo;
- ZombieRun - to jest śmieszna aplikacja, ponieważ uciekamy w niej od... zombie :) Tak tak, taka odmiana od rzeczywistośći.

zerknij też na yourapps.info/aplikacje-na-androida- znajdziesz tam dużo więcej gierek.

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » czwartek, 14 sie 2014, 06:37

Świetna ta aplikacja z zombie, z chęcią ją przetestuję. ;-) Dawniej używałam Endomondo, jednak szybko rozładowywał mi się telefon. Do biegania jest ok, ja chciałam mierzyć dystans i tempo jazdy na rowerze i jak się możecie domyślić wybierałam zbyt dalekie trasy i przez to bateria padała.

 

Post przez Pompa89 » wtorek, 30 wrz 2014, 09:58

Ja uwielbiam biegać, kupiłem sobie ostatnio buty diverse do biegania :D oprócz tego czasem używam ich do jazdy samochodem, są super wygodne :)

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » poniedziałek, 6 paź 2014, 17:24

Buty diverse chyba nie są zbyt dobre do biegania, to raczej obuwie do chodzenia na co dzień. Zachęcałabym do zakupu innych w jakimś sklepie dla biegaczy, czy sportowców.

 

Post przez trzem » poniedziałek, 13 paź 2014, 11:03

Aplikacje na moim telefonie (Galaxy S3) strasznie wolno łapią sygnał i w dodatku źle pokazują trasę :/ Wolałem kupić najtańszy model Garmina za ~300 zł używany i wszystko śmiga jak należy.

 

Post przez Pompa89 » poniedziałek, 27 paź 2014, 15:05

Na domodi też znalazłem sporą ofertę diverse, jeszcze taniej niż na sprzedajemy :D

Poprzednia strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości