wybor Gainera

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 20:41

Post przez Baca_ » wtorek, 8 wrz 2015, 12:32

----> pomóżcie mi wybrać rodzaj gainera chodzi mi o firmę i "model"  potrzebuje go na spozycie odrazu po treningu  ja trenowałem dobre 5 lat ale z dziurami duzymi, nie jestem typowym nowicjueszem ale jeszcze nie czas by sie zasypywać supłami wyszukiwanymi  oczywiście o ile sie nie mylę po trenigu należy spozyc posiłek wegle do bialka 4:1  i takiego tez szukam tylko wogle nie orintuje sie co do firm i "modeli"z gory dzieki za pomoc

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 07:13

Post przez doberman_ » wtorek, 8 wrz 2015, 12:37

Gainera wybierz pod katem swojej diety czyli sprawdź ile czego ci brakuje wegli, bialka i zakup takiego gainera co bedzie dla ciebie najlepszy.
Nie powiem ci jakie gainery są najlepsze bo każdy wtym temacie ma inne zdanie  dla mnie był pasowny mass xxl treca. 

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 20:41

Post przez Baca_ » wtorek, 8 wrz 2015, 12:39

fakt tak brzmi teoria zeby dobrać pod to ile brakuje wegli,bialek w diecieale w sumie chodzi mi o sam "model" , skłaniam sie do Gainer 1 lub 2 vitalmax ?? 

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 07:13

Post przez doberman_ » wtorek, 8 wrz 2015, 12:43

1 Vitala bedzie dobra jak jesteś ekto i potrzebujesz konieczne nabrać masy nie koniecznie miesniowej.
Mysle ze jeżeli ci chodzi tylko o wypelnienie wegli po treningu to 1 bedzie lespza bo jest tansza


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości