Czestotliwosc brania Sustanonu/Omki + odblokowanie.

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 13:16

Post przez xXxrarrokxXx » sobota, 26 wrz 2015, 10:38

Pytanie to glownie kieruje do duterraua i xXxfleczxXx: jak często wstrzykiwać sobie Sustanon przy cyklu 8tyg. co 7 czy co 5 dzien?

pamiętam tez, ze xXxfleczxXx wspominał coś o dawkowaniu Susty takim zeby miec staly poziom testosteronu?

Jak długo odblokowywać sie po takim cyklu, czy HCG jest konieczne przy dawkach 250mg przez 6-8 tyg czy wystarczy Clomid/Nolvadex?

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 07:49

Post przez zagradamaac_Bell » sobota, 26 wrz 2015, 10:41

Z togo co ja kiedyś zaladalem post to najlepiej trzymać stale sterzenie. Czyli np po 0.5ml c3d. HCG raczej by ci sie przydalo. 3 tygodnie po ostatniej injekcji omy/subs.
Pierwszy dzien - 15 mg Clomid + 6 mg Nolva
Dni 2-11 - 5 mg Clomid + 2 mg Nolva
Dni 12-21 - 25 mg Clomid + 1 mg Nolva
Ale moze niech mnie specjaliści poprawia jak coś skopalem.

A i kupuj u takiego dilera co cie poprowadzi a nie od ludzi co nie maja pojecia o tym.

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 05:32

Post przez xXxfleczxXx » sobota, 26 wrz 2015, 10:52

zeby utzrymac łatwo staly pzoiom, tzreba sie kuc czesto... i wieksze dwki tygodniowe... czyli coś dla zawodowcow.
nastaw sie raczej na 7-8 tygodni... czy bedzie potrzebne hcg ? ciezko powiedziec, musisz obserwować jadra.
zagradamaac_Bell podal ciekawe dawkowanie susty/omki... troche z tym zachodu, no ale...

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 07:49

Post przez zagradamaac_Bell » sobota, 26 wrz 2015, 14:01

xXxfleczxXx chodzi mi o to ale.. nie mam zbyt dużego pojecia o tym ale czytam uwarznie twoje posty i innych z forum w jednym z nich było napisane nie pamiętam kot to pisał to był post o omadrenie zeby utrzymywać stale sterzenie we krwi.
Moze bys to rozwinol czy powoli dobrze kombinuje, czy moze to nie tak.
A moze jestem blisko ale to jeszcze nie to . Chodzi mi o te 0.5 ml omy c3d.

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 05:57

Post przez duterrau » sobota, 26 wrz 2015, 14:09

uważam ze bardzo ciezko jest utrzymać staly poziom tescia we krwi wstrzykując roznie sustanon czy tez omke.
Na poziom tescia w organizmie ma wpływ wiele czynnikow taki jak np.
jego poziom wyjściowy , prócz tego ulega on ciągłym wahaniom.
Mysle ze przy środku takim jak sustanon składającym sie z estrów działających w roznym czasie nie jest to az tak istotne.
osobiście uważam ze dawka 5 mg na tydzień w zupełności wystarczy chyba ze jesteś juz zaprawiony w tym temacie . co do hcg i clomidu proponuje go brac po każdej kuracji z udzialem silnych srodkow androgennych .

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 05:32

Post przez xXxfleczxXx » sobota, 26 wrz 2015, 14:17

wiadomo, stale steznie uzyskać mozna przy... codziennych injekcjach... jhak chcecie post z mniejszymi dawkami, to musicie poszukać na forum... tu macie z takimi wiekszymi...

tu macie link:
http://basskilleronline.com/sustanon250.html http://basskilleronline.com/sustanon250.html


Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości