Sprawa z metka

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:36

Post przez spencer » niedziela, 1 lis 2015, 08:47

Witam wszystkich8) .Wlasnie kończę cykl metanabolu rumuskiego.Zostalo mi ponad 2 tabl a mialem 2 tabl.Jem w tym tygodniu 3 tabl na dzien,i chciałem przerwać ten cykl i chciałem zjeść suplementy takie jak:Master Mass + Crea Mass + Ultra Amino + Amino Anabol+ 1kg gainera 737.Kolega który zajmuje sie sterydami doradził mi zeby w nastepnym tygodniu zrobiłem jeszcze piramidkę 2 tabl na dzien a nie zeby kończyłem z 3 tabl.Powiedzial mi zeby te wszystkie odzywki łączyłem z ostatnim tygodniem tej metki (czyli 2 tab) i potem jak sie metka skończy mam dalej to normalnie brac.
Mam pytanko dobrze mi doradzil?
A druga sprawa czy jak skończę potem w tamtym tygodniu ta metę to czy mogę miec normalne przyrosty po tych odzywkach?,Czy mi to tylko przyczymia wszystko,albo bede mógł normalnie rosnac na tym..
Mysle ze zrozumieliście co napisalem.Czekam na madre odpowiedzi:lol:

 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 06:12

Post przez LilaPL » niedziela, 1 lis 2015, 09:23

Witam.
zrob obojętnie z tymi odzywkami, możesz zacząć w trakcie metki, odzywki i tak normalnie beda dzialac.
jeśli miales po tej metce jakieś przyrosty lub duze to byc zadowolony jeśli tymi odzywkami chociaż podczymasz to co osiagnoles.

Pozdrawiam.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 19:38

Post przez Mario59 » niedziela, 1 lis 2015, 10:02

Moim zdaniem skończ metę i od razu zapodaj suple

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 10:51

Post przez mcynka-R » niedziela, 1 lis 2015, 12:06

no mi tez sie tak wydaje ze po cyklu a robisz odblokowanie?;

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:36

Post przez spencer » niedziela, 1 lis 2015, 12:31

jeśli chodzi o odblokowanie to według mnie to nie ma sensu to było tylko 2 tabl,

 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 12:59

Post przez mateo89 » niedziela, 1 lis 2015, 21:22

A dla mnie jest sens sie odblokować po 2 tab.
metki, ktora napewno nie byla obojetna dla twojej przysadki.
Lepiej chyba wydac pare zlotych wiecej i zachować wiekszy procent tego co wypracowałeś niz zakończyć to w taki beznadziejny sposob.
Zakup listek clomidu, tribulusa i bedzie oki.

 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 13:28

Post przez IsaacsonSyb » niedziela, 1 lis 2015, 21:49

twój dil dobrze ci poradził zazęb wszytskie suple razem z meta w ostatnim tygodniu brania i bedize ok . To wszytsko ładnie sie rozkręci . Od razu jak skończysz brac metkę zapodaj clomid i tribulusa.


Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości