Pomoc przy diecie.

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 00:27

Post przez xXxAwatarxXx » niedziela, 22 lis 2015, 21:30

Witam, znalazłem to forum, i wyszedlem z zalozenia ze napewno są tu osoby które mogą mi pomoc.
chciałem ułożyć sobie dobra dite na mase, nie mam pojecia jak to dobrze zrobić wiec wole sie doradzic.
Chcem zacząć chodzić na silowinie i chcem nabrać mase, oczywiście tez sily ale także wyzębić sie.
Plan nielatwy, bo mam 183 cm i waze 79 kilo.
i w sumie gruby nie jestem, ale mam oponkę na brzuchu, której nie wiem w jaki sposob sie juz pozbyc.
zacząłem ta 6tke weidera - zobaczymy co mi da.
Teraz chciałem spytać o kilka rzeczy : Czy ktoś moze mi napisać dobra diete,conajmniej na 2 dni tzn - te treningowe ( na siłowni ) i te bez treningu.I czy ktoś moze mi doradzić coś na masę ? ktoś mi podpowiadał mega masę 4 tysiace gainera ale nie mogę jej nigdzie znalesc.
Moze jest coś lepszego ?? w granicach 100pln ?? Dzieki za cierpliwość przy czytaniu u liczę na odpowiedz jakas konkretna Pozdro

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 07:48

Post przez Lisett84 » niedziela, 22 lis 2015, 22:20

konkretem jest to ze niemozesz robić 2 rzeczy naraz(masa rzezb)musisz wybrać co chesz robic,zapewne niemasz co rzeźbić wiec rob masę a co do gainera mega masę to lepiej zainwestować w co innego jak juz

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 01:35

Post przez lukasos_Sj » niedziela, 22 lis 2015, 22:41

poszukaj w najważniejszych jakiejś diety dla swojego przedziału wagowego albo dodaj kalorii do innej i daj do skorygowania


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości