ma problem z dieta

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 01:17

Post przez Abigailll » wtorek, 29 gru 2015, 05:42

witam mój problem dotyczy diety mianowicie nie mam tyle kasy zeby kupować sobie to zarcie a co do moich starszych tez wyglada to nie za dobrze wiec bymbył wam wdzięczny jakbyscie mi rozpisali jakas tania dietę (jesli taka istnieje) z gory dzieki pozdro ps.
wiem ze to nie jest 3atwe pytanie ale prosze pomóżcie Dodam tylko ze jestem uczniem i z budy przychodzę zazwyczaj ko3o 15:3

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 07:34

Post przez Winfield_Bernardyn » wtorek, 29 gru 2015, 15:54

witam mój problem dotyczy diety mianowicie nie mam tyle kasy zeby kupować sobie to zarcie a co do moich starszych tez wyglada to nie za dobrze wiec bymbył wam wdzięczny jakbyscie mi rozpisali jakas tania dietę (jesli taka istnieje) z gory dzieki pozdro ps. wiem ze to nie jest 3atwe pytanie  ale prosze pomóżcie  Dodam tylko ze jestem uczniem i z budy przychodzę zazwyczaj ko3o 15:3 —eczywiscie nieciekawie ryby odpadają jak nie masz kasy ale wysokobialkowa pierś z kurczaka rano jakieś p3atki chleb z serem do szkoły też jakas skibka i bedzie dobrze.Postaraj sie uzbieraa kasę na jakieś bia3ki :D żeby uzupe3nia ta dietkę do tego jajka i bedzie ok.Dasz rade liczą sie checi.

 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 01:17

Post przez Abigailll » wtorek, 29 gru 2015, 16:18

no własnie masz racje jakoś dam rade jak to niektórzy mówią wystarcy chciea (no i znów mi pomogłes)hehe masz punkt :spoko:


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości