czy trenuje ktos z was aikido ?

Wieści ze świata MMA, K-1, Grappling, BJJ, Muay Thai, Jiu Jitsu, Krav Maga, Karate.
Dla prawdziwych pasjonatów mieszanych sztuk walki - dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » poniedziałek, 8 lut 2016, 13:57

tak jak w temacie trenuje ktoś z was aikido ? jak tak czy to dobra sztuak walki ( skuteczna na ulicy ) mało dobrego słyszałem oniej ale zato mam ja bardzo tanio u siebie w meiscie... jedni mówią ze długo trzeba ja ćwiczyć a inni ze nieskuteczna jest

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 20:55

Post przez xXxspaloczxXx » poniedziałek, 8 lut 2016, 14:12

Ja uczęszczałem na zajecia przez około 1 rok , nie bede pisał co i jak sam pójdź i sam ocenisz . Ale prawda jest ze trzeba pochodzić ze 2 lata aby coś osiągnąć .

 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 14:00

Post przez xXxJeffryxXx » poniedziałek, 8 lut 2016, 14:27

jeżeli chodzi o ulice - to sie nie nadaje, chyba, ze po 5 i wiecej latach.
lepiej zapisz sie na jakas uderzana sztuke walki.

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » poniedziałek, 8 lut 2016, 14:43

no właśnie pytam bo slsyzalem wiele zeczy na + o aikido ale także wiele zeczy na - i jestem troszke niezdecydowany

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 03:01

Post przez NewtonWmt » poniedziałek, 8 lut 2016, 14:56

zapisz sie lepiej na coś szybszego kick-boxing, mua-thai,bok
jest tego sporo, przejdź sie na treningi i zobacz co ci beidze pasować
i zoabcz jak z dojazdem beidze ci najwygodniej i zaczynaj FAJTOWAC

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 20:55

Post przez xXxspaloczxXx » poniedziałek, 8 lut 2016, 20:44

Brazylijskie Jujitsu sprobuj tego moze ci sie spodoba wielu ludzi to chwali a i Kung- Fu tez podobno wymiata , popytaj sie i zapisz sie na to co ci sie najbardziej spodoba . Te sztuki różnią sie zasadniczo od Aikido ale napewno w krótszym czasie nauczysz sie wiecej , o ile sie będziesz mocno przykładał i nie odpuścisz .

 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 01:29

Post przez Krakan » poniedziałek, 8 lut 2016, 23:17

Podam ci lika do filmiku se luknij jakie maja treningi !!
http://www.gougoule.com/prof-de-kungfu http://www.gougoule.com/prof-de-kungfu

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 20:55

Post przez xXxspaloczxXx » poniedziałek, 8 lut 2016, 23:45

Nie mam wtyczki nie zobaczę . :roll:

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » wtorek, 9 lut 2016, 00:09

ludzie ja znam sie Ań sztukach walki takich jak bjj, mt, kb, kung fu, judo, boks, zapasy wiem o co wnich chodzi wiem jak to wyglada czym sie ruzni poprostu niemam pojecia o aikido a jest możliwość chodze na treningi i czy to dobra sztuka walki... jak mialbym możliwość chodzenia na bjj albo mt to chodził bym... i eniodbiegajmy od tematu prosze o wypowiedzi na temat aikido osub które chociaż rok spędziły na nauce tej sztuki walki... swoja droga kung fu jest zadkie

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 18:16

Post przez nalasoc » wtorek, 9 lut 2016, 06:22

aikido jest na szarym końcu pod wzgledem skuteczności

karate zbytnio tez nie polecam (w zależności na jakiego senseia trafisz - jeżeli gosc stawia na 1 miejscu walke to wal jak w dym; a jeżeli walka nie jest wazna i przywiazuje uwagę do kata, to lepiej sobie daruj, bo pierdolca idzie dostać ciagle robiąc to samo kata az ruchy beda płynne - tylko po to, zeby na pokazach fajnie wyglądały techniki i nic poza tym)

kick'a, combat 56, bjj - jak najbardziej

Następna strona

Powrót do Sporty walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości