czy trenuje ktos z was aikido ?

Wieści ze świata MMA, K-1, Grappling, BJJ, Muay Thai, Jiu Jitsu, Krav Maga, Karate.
Dla prawdziwych pasjonatów mieszanych sztuk walki - dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » wtorek, 9 lut 2016, 07:03

jeżeli mówisz ze aikido jest do brani to i combat tak samo... combat jest to zblizona sztuka do aikido... a jak takie cienkie jest aikido to czemu kazda mundurowka w japoni musi umiec aikido ? (kazdy oddział policji ma treningi z aikido )... najchętniej na bjj i mt bym sie zapisał ale niemoge ob niema takiego klubu umnie we wsi :D jak poajde na studia do gdanska to ide do sarmati na bjj

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 18:16

Post przez nalasoc » wtorek, 9 lut 2016, 07:37

polska policja tez ma zajecia z aikido - tacy skuteczni, ze az wpierdol zbierają

wojskowy system (combat 56) jest o wiele szybszy w nauce, bo instruktor sie nie opierdala tylko robi to co do niego należy

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » wtorek, 9 lut 2016, 08:52

kto usunol ostatnie wpisy prodigiego mój i nalasocego ???

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 04:50

Post przez AileenMal » wtorek, 9 lut 2016, 09:23

Ja chodze na AIKIDO od 3 lat, a zaczolem od tak sobie, bo było blisko na poczatku tez mi sie nie podobalo, ale postanowiłem zostać i nie zaluje.
Mam teraz 4 KYU i nie nazekam! Treningi są ciężkie i wyczerpujace, ale znam sekcje gdzie instuktorzy nic nie robią wiec idź i wyczaj co i jak... Poczatki mogą sie wydawać nudne, ale wierz mi jak sie nie zniechęcisz to napewno Ci sie spodoba! jeśli chodzi o samo AIKIDO to jesto sztuka walki obronna, ale w realu tez sie sprawdza...

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » wtorek, 9 lut 2016, 11:14

wiem ze aikido to czysta obrona az takim tempakiem niejestem... mój kumple chodził i na poczatku uczy ich padow potem techniki wprowadza a w 3roku nauczania techniki bokenem, a no i przed każdym tereningiem robią pare brzuszkow i pare pompek tal dla poprawienia sily... ten trener sam rozwalił trzech koelsi ale mial do pomocy gumowa palke policyjna... cena za miesiąc to 40zl a lekcje są 3x tygodniowo, wydaje sie bardzo tanio

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:48

Post przez Soutterr » wtorek, 9 lut 2016, 13:31

jak juz napisałem we wcześniejszym poscie który został usunięty rozważam zapisanie sie na aikido bo mam 2lata zanim wyjadę na studia wiec pomyślałem ze pręż dwa lata czegoś sie tam nauczę ze chociaż pred jednym typem sie obronie, ale jak wyjadę na studia do 3miasta to na 100% ide to szkoly sztuk walki SARMATIA jest ona prowadzona pręż pawla zilkowskiebo ( pseudonim na forach boruta ) i jest on bardzo dobrym zawodnikiem zapsize sie tam na bjj, albo val tudo

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 00:12

Post przez poulch__ » wtorek, 9 lut 2016, 13:39

jeżeli chodzi o Aikido to chodze od 3 miesięcy i jestem Zadowolony!! Co prawda wczesniej przez 3 lata trenowałem Taekwon-do. Ale trener postawił na kasę a nie na treningi!! I dalem sobie spokuj. Teraz mam spoko trenera który daje rade i pokazuje rozne techniki które mozna wykorzystać na ulicy i sie sprawdzaja!! Pozdro
Ps. szykuje sie zajebisty staż z okozji 3 Lecia Aikido W Polsce z mega Obsada. Jak ktoś mysli powaznie na temata tej sztuki walki to zapraszam Do opola na staż Wiecej na Stronie
http://www.aikido-polska.pl http://www.aikido-polska.pl (dzial Staze)

Poprzednia strona

Powrót do Sporty walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości