Jak przytyc?

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 14:30

Post przez B0n » środa, 9 mar 2016, 07:39

Zawsze byłem bardzo chudy, wiec w pewien sposob przyzwyczaiłem sie do swojej niedowagi.
jadałem roznie, raczej niewiele, co w polaczeniu z dosyc szybka przemiana materii doprowadziło mnie do stanu obecnego - 188cm i 66kg.Niedawno powiedziałem sobie dosc.
Zaczelem jeść znacznie wiecej, zaczelem również ćwiczyć w domu sztangielkami.
I nie powiem - jakieś wymierne efekty to przynioslo, nabrałem 3kg.
To jednak wciąż mało i mam nadzieje na wiecej //:-D :-D /Mam obecnie ferie i pozwalam sobie na taka diete:
SNIADANIE:- mleko + platki Corn Flakes + rodzynki- chleb + jajka w majonezie (5 kanapek)II SNIADANIE:- chleb + serek wiejski (5 kanapek)- jogurt pitny Jogobella (duzy, 330g)OBIADtu juz roznie, nie odemnie zalezy - ostatnio spaghetti lub pierogi, a dzisiaj to ziemniaki + kotlety mielone + surowka)IV POSILEK:- ryz + tuńczyk (1 torebka ryżu + tuńczyk najczęściej w oleju)V POSILEK:- 5 kanapek z dzemem- 500ml mleka 2,0%Przed każdym posiłkiem lyzka stolowa oliwy z oliwek.Na podstawie powyższej diety, jem wiecej niz dawniej.
Posilki są syte.
Do tego co dwa dni ćwiczę sztangielkami (maks obciąż 40kg), robie pompki, podciągam sie na drazku itp.Pytanie moje troche dziwne.
Otoz diete, ktora wyzej rozpisalem, ułożyłem sobie na podstawie innych diet na mase, które znalazłem na forum.
Czasami jakieś posilki sobie zmieniam, luźno do niej podchodze, ale staram sie jeść według tych zasad.
chciałbym wiedziec, czy to co robie, to pewniak ze nabiorę tych kilogramów w koncu? oczywiście chce przytyć zdrowo, nie jem chipsow, fast-foodow, chyba ze jestem w szkole to kupuje paczki Siostra sie smieje z mojej diety, mówi ze ryz, serek wiejski to raczej dieta na odchudzanie a nie na mase, i nijak sie z tego tyje Wiem, priorytet to nabrać masy, zdrowych miesni, ale mi, takiemu chudzielcowi, przydałoby sie chyba tez troche tłuszczyku ... ?Licze na jakieś rady //:-D :-D /(ps: wiem, ze dieta nie jest idealna, mam 17 lat i jednak ograniczone zarówno srodki finansowe, jak i zdolnosci kulinarne )edit: aha, jeszcze dodam ze czytałem dużo tekstów o nabieraniu masy diety, treningi itp.
jednak większość z was chce nabrać 5 albo 1 kg, raczej nie ma tutaj takiego chudzielca co ja, wiec mój przypadek nieco inny... bo ja ze skory i kosci potrzebuje nie tych 5, nie 1 ale dobrze byłoby przytyć te 20kg... choć nawet dojscie do 75kg byłoby dla mnie dużym sukcesem

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 18:21

Post przez Hilariooo » środa, 9 mar 2016, 07:45

Tylko nie nastawiaj się tak że po poł roku przytyjesz 15kg... nie nie nie.. to nie takie łatwe na samej diecie, pracuje się nawet latami jeżeli to ma być naprawdę zdrowa masa! Co do tego tłuszczyku to raczej go nie zdobędziesz choćbyś chciał bo masz już taką budowe... uwarunkowania genetyczne Najważniejsze żeby twój bilans enrergetyczny był dodatni.
Jak unikasz fast-foodow chipsów itp to powinno być dobrze.
Tylko bądź wytrwały! powodzenia /

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 11:14

Post przez dosiek65 » środa, 9 mar 2016, 08:26

188cm i 66kg.
W twoim przypadku nie powinieneś jeść a zrec jak swinia //:-D :-D Jedz do pelna, ile dasz rade możesz przekraczać ilość wegli bo zapewne nic Ci sie nie stanie

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 20:10

Post przez IDevlinI » środa, 9 mar 2016, 08:40

zakup jakiegoś gainera, zapisz sie na silownie, jak godtujesz ryz to wciepnij tez jeszcze jedna torebkę i będziesz mial na obiad zamiast tego co mama zrobi

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 11:14

Post przez dosiek65 » środa, 9 mar 2016, 08:42

jedz sobie najlepiej 2 obiady : jeden przed spaniem

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 04:01

Post przez sorrgo » środa, 9 mar 2016, 08:44

nie patrz na nic, wpieprzaj ile wlezie i co wlezie

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 17:20

Post przez accuph_6884 » środa, 9 mar 2016, 09:03

mądra porada, naprawdę polecam......zastanow się zanim coś napiszesz albo wogole nie pisz :

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 20:10

Post przez IDevlinI » środa, 9 mar 2016, 09:10

lepiej zeby spytał do pewności niz by mial coś zle robic....

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 04:01

Post przez sorrgo » środa, 9 mar 2016, 22:45

105748:date sob, 03 lut 2007 - 14:34:name accuph_6884) ''(accuph_6884 @ sob, 03 lut 2007 - 14:34) snapback105748/snapback ''!madra porada, naprawdę polecam......zastanow sie zanim coś napiszesz albo wogole nie pisz :to moze rozpiszesz dietę koledze ?? cza było to zostawić dla siebie ewentualnie rozpisać dietę pod spodem było by okTy masz zajebista dietę wszystko dopięte na ostatni guzik.
Jak zaczynałeś ćwiczyć to juz miales wszystko poukladane, nic tylko pogratulowac1.
Z takim sprzętem nic nie osiagnie2.
Po co ma sie męczyć z dieta skoro nie ma gdzie cwiczyc3.
skąd ma wziąć kasę na ta dieteż? no chyba ze jest nadziany to bez problemu4.
Kulturystyka to sport niestety drogiZ mojej strony tyle.
Moze kolega accuph_6884 coś wymysli hmm??


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości