wytrzymam to? :/

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 01:47

Post przez En1d » poniedziałek, 21 mar 2016, 21:38

'' ''!proszę bardzo - Marijo jakby nie było jest tu naszym autorytetem jeżeli chodzi chodzi o znajomość człowieka od strony biologicznej i waży 101kgMarijo jest autorytetem ? Dla mnie jest drugi, tuż po Bogu /

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 08:24

Post przez IDennyI » poniedziałek, 21 mar 2016, 21:42

ja stosowałem podobnie dietę z bilansem -1000kcal i dziwne, że nie straciłem dużo w obwodach... więc mam podporę praktycznąeditco do zwiększenia kalorii i aerobów jestem tego samego zdania ale niestety czasem czasu brak...

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 01:05

Post przez esmerald68 » poniedziałek, 21 mar 2016, 21:53

troche z ctrl c+ctrl vkalorycznosc diety zmieniamy zarówno im plus jak i im minus stopniowo o 100-2 kcal caly czas obserwując reakcje naszego organizmu, dokonujemy tego przez obserwacje poziomu tluszczu ustrojowego co 2-3 tyg.niedojadanie to nie jest dobry pomysl, potem nagle pojawi sie u Ciebie nieodparta chec na wielkie obżarstwo weglowodanowe, będziesz sie zastanawiał dlaczego? byc moze dlatego, ze wczesniej za bardzo ograniczyłeś kaloryczność diety, za szybko schudłeś itd.to powycinałem troche z postów z konkurencyjnych fora tutaj coś odemnieIDennyI jak mnie nie znasz ani nie widziałeś to zamknij pape.
Twoja wiedza jest ogólnie teoretyczna, i raczej nie przekłada sie na praktyke.
mówisz ze mam bebech ? przy mojej wadze mam 81-82 w pasie kiedy Ty masz 25kg mniej i masz 79 //laugh.gif :lol: laugh.gif Co do aerobów jest forum to zapytalem, widać nie byłem jedyna osoba ktora nie znała odp na to pytanie.
A co do supli to opierasz swoja wiedze na tym co przeczytałeś a jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.
Do tej pory jadlem tylko bcaa, glute i bialko czyli nic konkretnego.
Jeszcze jedno jak zaczynałem dietę za bardzo obniżyłem kcal, leciała waga w dol ale samopoczucie było jakieś nie takie i na trening chodziłem od niechcenia.
Po prostu nie mialem z czego czerpać energii.
wypowiedziałem sie bo mialem podobna sytuacje (waga) wiec nie p****ol ze nie mam dowodów pajacu.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 08:24

Post przez IDennyI » poniedziałek, 21 mar 2016, 21:58

Widocznie sie nie nadajesz albo zbyt surowo trzymałeś diete, zapewne jej nie trzymasz wiec nie mow bo ja jestem a diecie sporo czasu wiem, ze da sie odmówić wielu rzeczy //:-D :-D p.s.
Dzisiaj fundacja " Podaruj Dzieciom kulturę " przewidziała nagrodę o lacznej puli 24 dni bana dla majacego 81-82 w pasie 92-dwu kilogramowego bydlaka.
Moje gratulacje!

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 14:57

Post przez IerekciI » wtorek, 22 mar 2016, 01:14

IDennyI z tego co pamiętam Ty zaczynałeś swoja przygode z kulturystyka od redukcji, oczywistym jest wiec ze gdy zaczynasz pewne reguly Cie nie obowiazuja, mimo ujemnego bilansu mogłeś nie tylko zachować mięśnie które miales przed przystapieniem do cwiczen a nawet zbudować nieco nowych bez wielkieg kombinowania z drugiej strony ja zaczynałem z pozycji chudzielca, po 1,5 roku masy stwierdziłem ze czas na wycinke, z dnia na dzien obciąłem mnóstwo kalorii, wrzuciłem aeroby, efekt taki ze przez 7 tygodni zrzuciłem około 10kg, ponad 10cm w obwodzie pasa ale stracilem tez ~3cm w ramieniu //mad.gif :angry: mad.gif i pare kilo ciezko wypracoanych miesni..

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 08:24

Post przez IDennyI » wtorek, 22 mar 2016, 01:42

Wiadomo, ze coś za cos.
Bez winka czy innego niedozwolonego srodka i tak pójdzie sporo mięśnia na redukcji ale tak juz jest, lepiej stracic kilka cm i na wakacje wystawiać na slonko piekna rzeźbę niz nieuformowana masę , takie jest moje zdanie

Poprzednia strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość