FA Nutrition Xtreme Napalm Shot

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

FA Nutrition Xtreme Napalm Shot

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 09:07

FA Nutrition Xtreme Napalm Shot

Myślę, że wiele osób zastanawia się na treningu jak dostarczyć do organizmu dużo energii w krótkim czasie. Obecnie mamy rzeczywiście dostępne różnorakie suplementy, które można w tym właśnie celu wykorzystać i wydaje się, że są one naprawdę dobrym rozwiązaniem, które powinno wielu osobom przypaść do gustu.
W tym momencie, jeśli chodzi o te opcje, które sam mogę recenzować to będzie to między innymi napalm shot. To nowa odżywka, która nie tak dawno pojawiła się w sprzedaży, ale mogę powiedzieć po pierwszych próbach, że fajnie się sprawdza i myślę, że będzie należeć do tych produktów, które są pozytywnie oceniane i wiele osób je wybiera.
Przede wszystkim w momencie, gdy zaczynało mi brakować energii zdecydowałem się przyjąć dawkę produktu tak jak to zalecał producent. I rzeczywiście efekt był bardzo szybko i dokładnie taki jakiego mogłem oczekiwać, dlatego produkt w mojej ocenie jest naprawdę świetną opcją dla tych, którzy trenują na siłowni i szukają dla siebie jakiegoś dodatkowego wsparcia, paliwa w momencie, gdy zaczyna już brakować mocy. Jeśli chodzi o napalm shot jest to produkt, który oferowany jest w niewielkich buteleczkach po 60 ml i rzeczywiście sprawdza się świetnie w tym momencie, gdy w organizmie zaczyna brakować energii i należy się czymś mocniejszym wesprzeć.
To właśnie ta sytuacja, w której napalm shot sprawdzać się będzie najlepiej i będzie w stanie dać naszemu organizmowi tego czego oczekujemy a więc mocy na kolejne ćwiczenia. Jest to jednak produkt, który wyjątkowo oparty jest o mieszankę białek, dlatego najlepiej sprawdza się u osób, które szukają białkowej możliwości budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. W tym zakresie produkt rzeczywiście sprawdza się najlepiej i będzie takim rozwiązaniem, które na pewno przypadnie nam do gustu. Wielką zaletą będzie to, że sprzedaje się go w niewielkich ampułkach pojedynczo a jedna z nich kosztuje tylko kilka złotych, dlatego dostępność do produktu nie jest żadnym problemem i każdy może mieć go zawsze w trakcie treningu pod ręką.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości