PVL Mutant Whey

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

PVL Mutant Whey

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 09:09

PVL Mutant Whey

Pośród tych suplementów diety, które sprzedają się najlepiej są oczywiście odżywki białkowe i w sumie nie będzie to żadnym zaskoczeniem, że mają one tak wielu zwolenników. Osobiście testowałem już wiele takich produktów i mogę o nich powiedzieć całkiem sporo.
Pośród nich znajduje się między innymi suplement mutant whey, który może nie należy do produktów, które pochodzą od moich ulubionych producentów odżywek, ale mogę go całkiem pozytywnie ocenić mówiąc o licznych zaletach tego produktu. Taką podstawową sprawą, na którą mogę zwracać uwagę to bogaty zestaw tego suplementu jeśli chodzi składniki i to będzie rzeczywiście jego wielka zaleta. Mało jest takich suplementów białkowych, które łączą wiele różnych białek o zróżnicowanej wchłanialności.
Tutaj jednak wydaje mi się, że producent chciał o to zadbać i rzeczywiście to się udało ponieważ te dostępne w suplemencie białka są na tyle zróżnicowane, że nawet wymagający trening tutaj będzie bardzo dobry, by te białka wykorzystywać. Wchłaniają się do organizmu przez dłuższy okres czasu, dlatego organizm będzie je dłużej przyjmował a to ważne dla mięśni, które muszą cały czas pracować, by się skutecznie rozbudowywać. Dlatego pod tym kątem mutant whey to produkt, który został solidnie zestawiony i można go wszystkim polecić. Oprócz tego można wskazać na ten suplement jako produkt korzystny gdy chodzi o zestawienie białek BCAA w odpowiedniej proporcji, które są bardzo ważne dla organizmu osoby trenującej regularnie na siłowni.
Niestety są i minusy tego suplementu. Dla mnie będzie to brak cennych składników witaminowych, które wydaje się, że mogą poprawiać działanie produktu oraz być pewną formą osłonową dla naszego organizmu co wydaje się być bardzo ważne, ponieważ ciężki trening jest jednak wyczerpujący i jeśli brakuje takiej osłony organizmu to może się bardzo szybko okazać, że pojawią się znaczące problemy z regeneracją a tego raczej trzeba unikać. Paczka produktu ma ponad dwa kilogramy, ale to nie zmienia faktu, że cena jest dość wysoka i to również minus dla tego suplementu.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości