Ostrovit WPC 80.eu

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Ostrovit WPC 80.eu

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 09:37

Ostrovit WPC 80.eu

Nie tak dawno w moich rękach pojawiło się białko ostrovit. Właściwie nawet nie wiem, kto przyniósł mi tą odżywkę, ale skoro już się pojawiła to zdecydowałem się ją przetestować, by sprawdzić jak to białko w praktyce się sprawdzi i czy rzeczywiście będzie dobre jakościowo.
I po pierwszych próbach mogę powiedzieć, że możliwości tego suplementu są całkiem dobre. Może nie jest to jakiś znany producent, ale jak się wydaje nie wszystkie suplementy jakie będziemy wybierać muszą pochodzić od najbardziej znanych marek i firm, które od lat produkują suplementy. Między innymi właśnie z tego powodu mogę polecić ten wspominany wcześniej produkt, jako dobry jakościowo, który rzeczywiście będzie działał korzystnie na osobę trenującą na siłowni. Jest to koncentrat białkowy, który składa się z dobrych elementów i dlatego można oczekiwać jego pozytywnego działania na organizm osoby trenującej na siłowni.
Składniki tego suplementu uzupełnione są również o inne elementy, dlatego wydaje się, że to dobrze przygotowane rozwiązanie, które rzeczywiście sprawdza się świetnie i warto się na nie zdecydować. W moim przekonaniu białko ostrovit to jak się okazało jedna z lepszych dostępnych na rynku propozycji odżywek, które są cenowo na zadowalającym poziomie, a jednocześnie charakteryzują się dobrym działaniem. Jedyna kwestia, na którą zwróciłbym tutaj uwagę mówiąc o minusach to sprawa smaku tego suplementu, który niestety, ale nie należy do najlepszych. Między innymi więc z tego powodu nie wszystkim może odpowiadać.
Ewentualne przygotowanie lepiej realizować sobie w mleku, z którym taki suplement smakuje nieco lepiej niż rozpuszczony w wodzie. Jakościowo jednak jest dobry i z tego względu można go polecić tym osobom, które są w stanie poradzić sobie z nie do końca korzystnym smakiem produktu. Ogólnie rzecz biorąc trzeba jednak podkreślić, że to suplement, który może stać się w kolejnych latach popularny. Pewnie sam nie kupiłbym go ze względu na nieznaną markę, ale po tym jak się pojawił u mnie i go przetestowałem mogę powiedzieć, że jednak warto.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości