Trec BCAA Powder

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Trec BCAA Powder

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 14:27

Trec BCAA Powder

Firma trec ma na swoim koncie wiele dobrych odżywek i osobiście mogę powiedzieć, że z ich propozycji zawsze byłem zadowolony ponieważ były to odzywki, które były dobrze przyswajalne a jednocześnie mój organizm mógł szybko osiągać na treningu więcej pozytywnych efektów. Gdy chodzi o te opcje, które szczególnie wzbudziły nie tak dawno moje zainteresowanie to były to między innymi bcaa trec.
Wiadomo że aminokwasy rozgałęzione są w trakcie treningu bardzo ważne i ich braki są dużym problemem. Dla mnie było oczywiste, że trzeba jakieś produkty w tym zakresie wybrać i ostatecznie zdecydowałem się na markę Trec.
Po pierwszych testach mogę powiedzieć, że jest to dobra jakościowo propozycja i rzeczywiście działanie tych aminokwasów jest wyraźnie zauważalne. W moim przekonaniu są to takie aminokwasy, które dobrze się sprawdzą w przypadku tych wszystkich osób, które szukają dla siebie suplementów ogólnych, które mogą wspierać w jakieś mierze organizm.
W przypadku bcaa trec wielką zaletą będzie to, że produkt jest rozłożony w idealnych proporcjach 2:1:1 co akurat jest tutaj bardzo ważne, by dało się w pełni wykorzystywać możliwości jakie dają nam aminokwasy rozgałęzione. Zalet jest wiele, ale nie tylko one są tutaj godne zauważania. Niestety produkt nie składa się z samych zalet podobnie jak inne odżywki ma również pewne kwestie, które uważam, że należy zaliczyć na minus. W mojej ocenie na pewno dość wysoka cena jak na białka BCAA, które jak wiem można kupić taniej niż te od firmy Trec. Dodatkowo jest to jednak forma sproszkowania i będzie trzeba ją rozpuścić przed spożyciem co utrudnia w niektórych sytuacjach możliwość ich zażycia.
Dlatego ta sprawa ma również istotne znaczenie i powinna być brana pod uwagę. Dodatkowo musimy pamiętać, że jednak forma sproszkowana i napój z niej przygotowany smakowo raczej nie będzie niczym wyjątkowym, a wręcz przeciwnie nawet mimo dodatków smakowych najczęściej nie będzie to najlepsza dostępna opcja, dlatego sam wolę BCAA w formie kapsułek, które są lepszym rozwiązaniem.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości