Trec Isolate 100

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Trec Isolate 100

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 14:33

Trec Isolate 100

Wydaje mi się, że większość osób regularnie trenujących na siłowni zdaje sobie sprawę z tego, że białkowe izolaty to bardzo ważne dodatki treningowe, na których stosowanie warto się zdecydować, ponieważ to suplement, który jest w stanie ułatwić nam znacząco budowę masy mięśniowej. W moim przypadku rzeczywiście było podobnie i szukając suplementów, które mogą ułatwić mi budowę masy mięśniowej wybrałem między innymi trec isolate 100. Okazało się, że to taka propozycja, która dobrze się przyjęła i od pierwszych treningów widziałem, że działa na mój organizm pozytywnie.
Chciałem budować masę mięśniową, ale nie byłem w stanie odpowiedniej ilości białek dostarczać z pożywieniem. Dlatego izolaty tak naprawdę stały się ratunkiem dla mojego organizmu. Właśnie dzięki nim zacząłem dostarczać do organizmu taką ilość białek, która była rzeczywiście konieczna, gdy chodzi o budowę masy mięśniowej.
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o trec isolate 100 to wielką zaletą produktu jest to, że białka są tam zróżnicowane i tym samym mój organizm może korzystać z nich na nieco dłuższym okresie czasu. Nie jest tak, że zaraz po spożyciu suplementu wszystkie składniki są wykorzystywane i organizm dalej już z białkami nie pracuje. Tutaj firma Trec postarała się bowiem o takie zestawienie białek, które jest mocno zróżnicowane i dlatego efektywność stosowania suplementu jest jeszcze większa. Zaletą będzie również to, że produkt, jest naprawdę smaczny jak na tego typu suplement.
Nie wszystko jednak wygląda tak pięknie jakby się to mogło wydawać. Osobiście uważam, że wysoka cena jest dużym minusem produktu. Niewielkie opakowanie kosztuje prawie około 100 złotych a więc jest to wysoka cena jak na białkową odżywkę, która nie starczy nawet na miesiąc. Dlatego mimo, że w moim przypadku trec isolate 100 dobrze się sprawdził, ale niestety nie jest to taki suplement, który będę stosował na dłuższą metę. Pewnie zacznę szukać równie dobrych, ale jednak tańszych białek, dzięki którym uda mi się na suplementacji nieco zaoszczędzić.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości