Universal Nutrition Animal Rage

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Universal Nutrition Animal Rage

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 14:36

Universal Nutrition Animal Rage

Jeśli chodzi o testowane odżywki to mogę powiedzieć, że próbowałem już wielu różnorakich produktów, na temat których będę się mógł wypowiedzieć. Przede wszystkim ostatnimi czasy szukałem czegoś co może sprawić, że uda mi się pracować na treningu dużo bardziej efektywnie. I tak właśnie w moich rękach pojawiła się nowa propozycja animal rage, która jak się okazało jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, ponieważ możliwości treningowe mojego organizmu od razu były dużo większe i rzeczywiście czułem, że każdy kolejny trening jest dużo bardziej efektywny.
Gdy chodzi o sam produkt oferowany w formie proszku to wyjątkowo jego smak jest zadowalający i da się go przeżyć. Natomiast z przyswajalnością jest różnie i myślę, że przy takiej dawce nawet te efekty mogłyby być nieco większe niż to co udało mi się wypracować. Jednak samo zadanie jakie ma spełniać animal rage jest w miarę wypełnione i mogę powiedzieć, że produkt całkiem dobrze się sprawdził, gdy chodzi o budowę energii na trening.
Wiadomo, że im więcej będziemy w stanie dać z siebie na treningu tym zdecydowanie lepsze efekty uda się nam wypracować. I wydaje mi się, że animal rage to akurat taka propozycja, która jest w stanie zagwarantować, że każdy kolejny trening będzie się dało lepiej realizować. Uważam, że trudno o podobnie działający suplement, dlatego swoje zadanie producent wypełnił tutaj bardzo dobrze. Minusem będzie jednak to, że produkt przy stosunkowo niewielkim opakowaniu jest jednak dość kosztowny i jeśli będziemy chcieli go na dłuższą metę wykorzystywać to niestety, ale będzie trzeba się liczyć z tym, że te koszty będą dość istotne i będzie trzeba je jakoś wpisać w naszą treningową codzienność.
Jeśli zależy nam jednak na efektach to wydaje się, że stosowanie tego suplementu będzie dobrym rozwiązaniem i warto te środki finansowe na niego wygospodarować. W końcu założeniem treningu zawsze jest wypracowanie jakichś wyjątkowych efektów i jeśli suplement ma nam to ułatwiać to na pewno warto z jego możliwości skorzystać.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości