Trec Mass XXL

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Trec Mass XXL

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 14:53

Trec Mass XXL

Odżywki białkowe, które dostępne są na rynku to bardzo wiele różnorakich produktów, spośród których każdy coś dla siebie wybierze. S
am jednak próbowałem różnych odżywek, dlatego dużo łatwiej na ten temat mi coś powiedzieć. Wśród tych propozycji, które nie tak dawno wykorzystywałem znalazła się między innymi propozycja trec mass xxl, która w moim przypadku okazała się bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to produkt typu gainer, który charakteryzuje się sporą ilością czystego białka, dlatego można być pewnym, że z takim produktem uda się dostarczyć do organizmu większą ilość składników odpowiadających za budowę masy mięśniowej.
Trudno było mi spożywać z posiłkiem dużą ilość białka, dlatego właśnie wybrałem odżywkę, która te braki mogła mi uzupełnić. Gdy chodzi o plusy produktu trec mass xxl to przede wszystkim fakt, że w każdej dawce znajduje się sporo białek, z których mój organizm mógł korzystać. Dodatkowo jest to taka propozycja, która charakteryzuje się dobrą jakością, jeśli chodzi o zastosowane białka. W tym momencie tak naprawdę jest to bardzo ważna sprawa, ponieważ te białka, które możemy dostarczyć do organizmu także są inne i ich zróżnicowanie to dość ważna sprawa.
Wprowadzając do organizmu zróżnicowane białko miałem pewność, że będzie ono przyswajane w dłuższym okresie czasu i tym samym mój organizm nie będzie pracował nad masą mięśniową wyłącznie w krótkim okresie po przyjęciu takiej odżywki, ale w nieco dłuższej perspektywie.
Jeśli chodzi o trec mass xxl to minusem jest jednak smak tego gainera, który niestety nie jest zbyt ciekawy i myślę, że także inne osoby pod tym kątem raczej będą oceniać tą odżywkę na minus. Co do jakości produktu jest to białko dobrze przygotowane i proszkowana forma wpływa na niekorzystny smak, ale z drugiej strony gwarantuje ona, że produkt będzie się dużo lepiej rozpuszczał i tym samym cenne składniki będą mogły dużo szybciej dotrzeć do mięśni. Są więc plusy i minusy tego produktu i tak naprawdę każdy może po swojej próbie sprawdzić czy jemu ta odzywka odpowiada.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość