Trec Whey 100

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Trec Whey 100

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 14:59

Trec Whey 100

Sam korzystałem z wielu różnych suplementów i na tą chwilę mogę powiedzieć, że to wszystko co jest dostępne na rynku to masa różnych produktów, których kupowanie nie ma większego sensu. Osobiście uważam, że zawsze najlepszym rozwiązaniem będzie kupowanie tych produktów, które pochodzą od sprawdzonych marek. Wśród tych, które mogę polecić znajduje się firma Trec, której suplementy w moim przypadku zawsze dobrze się sprawdzają. Do tych godnych uwagi zaliczać można między innymi białko trec, które dobrze się sprawdziło w trakcie realizowanego przeze mnie treningu.
Firma w swojej dyspozycji ma wiele udanych suplementów, ale trec whey 100 to ta propozycja, która jest ponad innymi ze względu na zestaw składników, który się w tym produkcie pojawił. Przygotowane białka są rzeczywiście bardzo mocno zróżnicowane, dzięki czemu dosłownie każdy powinien korzystać z nich w taki sposób, że trening będzie dużo skuteczniejszy. Oprócz różnych klasycznych białek uzupełniających braki w diecie w składzie znajdują się BCAA czy glutamina. Produkt jest naprawdę kompleksową odżywką i to właśnie będzie jej największą zaletą. W moim przypadku bardzo dobrze się sprawdził również z tego względu, że białko było bardzo dobrze przyswajalne i w sumie mój organizm z niego korzystał zaraz po spożyciu.
Dodatkowo czułem jednak, że również po dłuższym okresie czasu działanie białka się nie zatrzymuje, ponieważ producent zdecydował się wprowadzić do składu aminokwasy o różnym tempie wchłaniania i tym samym mój organizm korzystał z nich przez dłuższy okres czasu. To przygotowane doskonale białko trec myślę, że powinno przypaść do gustu wielu osobom i uważam, że wypracowanie na siłowni większej masy mięśniowej nie będzie już takim problemem. Minusem będzie jednak to, że produkt jest stosunkowo drogi. Dostajemy bowiem białka od firmy, która mocno się ceni i tym samym za jej produkty trzeba dużo zapłacić. W tej cenie dostaniemy jednak taką jakość, o którą trudno, dlatego może się wydawać, że warto w taką odżywkę zainwestować.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość