Universal Nutrition Storm

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Universal Nutrition Storm

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 15:03

Universal Nutrition Storm

Kreatyna to składnik, który w trakcie treningu okazał się bardzo ważny. W sumie nawet nie spodziewałem się, że bez kreatyny nie uda mi się wypracować tak wielu korzystnych efektów codziennego treningu. Na tą chwilę mogę już wszystkim powiedzieć, że kreatyna jest bardzo ważna i bez niej w sumie trudno będzie coś wyjątkowego wypracować.
Tym razem mogę zaproponować nowy produkt universal storm, który jakiś czas stosowałem i mam już ogląd na to jak będzie się sprawdzał. W moim przypadku ta odżywka dobrze się sprawdziła i wyraźnie widziałem, że przemiany anaboliczne w moim organizmie w końcu są wsparte na takim poziomie, który jest dla mnie zadowalający. Obecnie kreatyna universal to również taka propozycja, która z tego co wiem jest przez inne osoby także bardzo dobrze oceniana. Jest to przede wszystkim produkt, którego cechą charakterystyczną jest to, że w składzie w sumie mamy 6 różnych kreatyn i możliwe, że właśnie dzięki temu tak bardzo dobrze działa na organizm osoby, która podejmuje się ciężkiego treningu. Muszę oprócz tego zauważyć, że kreatyna universal to również uzupełnienie suplementu innymi składnikami, które mogą bardzo dobrze wpływać na trenujący organizm, ponieważ uda się wypracować lepszą przyswajalność suplementu.
Jeśli nie macie sprawdzonej kreatyny to uważam, że właśnie universal storm w Waszym przypadku naprawdę bardzo dobrze się sprawdzi i zachęcam do zastosowania tej właśnie propozycji. Jak dla mnie jest to na tą chwilę taka opcja, która już dobrze się sprawdza i daje wiele możliwości, gdy podejmujemy się ciężkiego treningu. Jednocześnie po sobie wiem, że jak jeden produkt na kogoś bardzo dobrze działa to nie znaczy, że na inne osoby będzie tak samo dobrze wpływał i dlatego wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie spróbować również tego suplementu, by zobaczyć jak w naszym przypadku się sprawdzi. Pewnie dla wielu osób odstraszająca będzie cena kompleksu, ale uważam, że warto spróbować, ponieważ efekty będą naprawdę dobre i trening w końcu będzie można wznieść na wyższy poziom.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości