Weider Giant Mega Mass 4000

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Weider Giant Mega Mass 4000

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 15:05

Weider Giant Mega Mass 4000

Słynny Weider zaproponował swoją odżywkę, dlatego szybko zdecydowałem się na zakup i pierwsze testy. I teraz mogę już powiedzieć, że to taka propozycja, którą rzeczywiście warto się zainteresować. Wydaje mi się, że mega mass to ciekawa opcja dla tych wszystkich osób, które chcą pracować nad masą, ale nie są w stanie wyciągnąć z codziennego treningu tego wszystkiego na czym tak bardzo nam zależy. W przypadku tej odżywki kluczową sprawą jak dla mnie jest ilość białka i węglowodanów w tym produkcie.
Przypuszczam, że z decydowana większość osób podobnie jak ja będzie w stanie docenić ten nasycony skład tego produktu, który jest tutaj wyjątkowy. Do plusów tego produktu zaliczyć należy bez wątpienia jego świetną przyswajalność. Po sobie mogę powiedzieć, że ta odżywka wpływała bardzo korzystnie na mój organizm, który jak mi się wydaje korzystał rzeczywiście z tych wszystkich cennych składników i w prosty sposób budował swoją masę mięśniową. Dodatkowo mogę powiedzieć, że mega mass to idealna opcja dla tych wszystkich osób, którym wydaje się, że nie da się na siłowni osiągnąć świetnych efektów treningu.
W przypadku tej odżywki wydaje mi się, że taką ważną sprawą jest właśnie to, że dostarcza ona takie ilości białka, których nie da się włączyć do organizmu przez normalne odżywianie i to coś wyjątkowego.
Gdy chodzi o istotne kwestie, na które czas zwrócić uwagę to również będzie ważne to, że ta odżywka ma dodatkowo ciekawy zestaw węglowodanów, które idealnie zastępują słodycze i dają czystą energię, z której organizm może korzystać. To bardzo ważna sprawa, ponieważ z tego co wiem wielu osobom brakuje energii w trakcie treningu i dlatego pojawia się wielki problem związany z możliwością wykorzystywania każdego kolejnego treningu w odpowiedni sposób. Bez energii niestety nie będzie się dało dobrze wykonać sesji treningowej i mega mass może nam to ułatwić. Jeśli chodzi o istotne sprawy, na które warto zwracać uwagę to wysoka cena i niestety słaby smak, co należy do minusów tej odżywki.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości