BCAA – niesamowicie ważne w trakcie treningu

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

BCAA – niesamowicie ważne w trakcie treningu

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:03

BCAA – niesamowicie ważne w trakcie treningu

Jak dla mnie mało jest tak ważnych w diecie sportowca składników jak rozgałęzione aminokwasy BCAA, które gwarantują nam szybszą budowę masy mięśniową. W moim przekonaniu jest to jedna z lepszych na rynku propozycji, gdy chodzi o odżywki dla trenujących siłowo i warto mieć ją w zanadrzu, gdy rozpoczyna się trening. Znaczenie tych aminokwasów jest tak duże, że oczywiście każda firma, która zajmuje się odżywkami ma je w swojej ofercie i gwarantuje ich sprzedaż w różnej formie.

Korzystałem już z różnych firm, jeśli chodzi o takie odżywki i mogę powiedzieć, że nie ma tutaj sensu oszczędzanie, które niestety będzie prowadziło do sytuacji, w której takie odżywki jednak będą gorsze jakościowo. Dlatego właśnie tego powinniśmy unikać, jeśli zależy nam na jakości. Oczywiście wybierając BCAA musicie sami wybrać czy wolicie proszek, z którego przygotuje się napój z cennymi białkami czy też lepszym rozwiązaniem są dla Was kapsułki. Tutaj jest dowolność, ponieważ przyswajalność nie zmienia się w sposób znaczący, gdy będzie się różnicować te produkty.

Wybierając BCAA zawsze sięgam po kapsułki, ale to przede wszystkim dlatego, że nie lubię smaku kolejnych odżywek, które muszę spożywać. Jeśli chodzi o istotniejsze kwestie to jak dla mnie ważne będzie sprawdzenie proporcji aminokwasów w odżywce, co jest rzeczą bardzo istotną. L-Leucyna, L-izoleucyna oraz L-walina powinny się znajdować w diecie w proporcji 2:1:1, ponieważ wtedy na treningu przyniosą najwięcej pozytywnych efektów. Dlatego, jeśli szukacie dla siebie odżywki postarajcie się sprawdzić czy rzeczywiście taką proporcję zestawił producent. Jeśli tak będzie to pierwszy znak, że warto się na ten produkt decydować.

Jak dla mnie BCAA to obowiązkowy element dla każdej osoby, która chce na siłowni trenować, ponieważ taka odzywka zdecydowanie poprawia możliwości jakie można osiągnąć i dzięki niej będziemy mogli panować na reakcjami katabolicznym dbając o lepsze reakcje anaboliczne, które przynoszą pozytywne efekty w trakcie codziennego treningu.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości