MHP – białka, gainery, witaminy

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

MHP – białka, gainery, witaminy

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:08

MHP – białka, gainery, witaminy

Szukając suplementów decyduje się najczęściej na te marki, które mają w sprzedaży wiele różnych produktów, ponieważ dzięki temu będzie zdecydowanie łatwiej tam coś odpowiedniego dla siebie wybrać. W moim przekonaniu taka kompleksowa suplementacja od jednego producenta jest najlepszym rozwiązaniem i będzie się zawsze dobrze sprawdzać. Wśród tych producentów wybrałem nie tak dawno markę MHP i mam za sobą pierwsze testy z tymi produktami oraz wykorzystane pojedyncze opakowania, dlatego mogę już coś więcej o tej marce powiedzieć. Na początek przede wszystkim trzeba powiedzieć, że to propozycja, która rzeczywiście dobrze się sprawdza i myślę, że wiele osób będzie z nich zadowolonych.

MHP w ofercie z tego co widziałem ma białka, gainery oraz witaminy. Na początek wybrałem białka z gainerami i mogę powiedzieć, że to produkty dobrze zestawione, które można wszystkim polecić. Wśród tych różnych dostępnych propozycji jak dla mnie są to jedne z lepszych odżywek, gdy chodzi o skład. Białka jakie znalazły się w tych produktach są bardzo dobrze zestawione i przyswajane przez organizm stopniowo co jak dla mnie jest rzeczywiście doskonałym rozwiązaniem. Po przyjęci tych odżywek czułem, że produkty są stopniowo przyswajane przez organizm i tym samym cały czas może on korzystać z tych białek, które dostarczyłem. I to na tą chwilę największa zaleta tych suplementów od marki MHP.

Co również ważne to całkiem niezły jak na proszkowe suplementy smak i dobrze skomponowany zestaw, dlatego nie odczuwałem skutków ubocznych. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że wsparcie witaminowe jest dość istotne, dlatego następne opakowania będę wspierał dodatkowo witaminami od tej samej marki, by uzyskać nieco więcej efektów przy większym bezpieczeństwie dla swojego organizmu. Jeśli chodzi o minusy tych produktów to jednak dość wysoka cena jak na markę, która nie jest jeszcze szczególnie rozpropagowana. Dodatkowo jednak ograniczona ilość produktów, do witamin, białek i gainerów nie pozwala całkowicie wypełnić suplementacji, szczególnie gdy włącza się również inne składniki.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości