Dobra kreatyna

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Dobra kreatyna

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:21

Dobra kreatyna

Szukając dobrej kreatyny udało mi się przetestować rzeczywiście sporo różnorakich produktów, na temat których mogę się teraz nieco więcej wypowiedzieć, ponieważ już doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak takie suplementy działają i czego można po nich oczekiwać.
I tak mogę powiedzieć, że doskonale sprawdza się kreatyna hcl, która według mnie jest dużo lepiej przyswajalna niż wszystkie inne formy kreatyny i to oczywiście jej wielka zaleta. W tym momencie mamy coraz więcej preparatów, które właśnie przygotowywane są w oparciu o taką kreatynę. Sam już korzystałem z kilku takich propozycji i wydaje mi się, że to na tą chwilę najlepsze dostępne opcje kreatynowe, na jakie będzie się można decydować. Zasadniczo kreatyna HCL charakteryzuje się świetną przyswajalnością i sam po sobie czuje, że organizm z niej może dużo bardziej korzystać niż z tych innych form, które do tej pory wykorzystywałem.
Po kilku treningach widzę dodatkowo, że te efekty, które udaje mi się wypracować są dużo większe i dlatego właśnie mogę mówić tak pozytywnie o tej formie kreatynowej. Zalety są tutaj liczne, ale niestety trzeba także wspomnieć pewne wady, które się pojawiają. Jest to mianowicie taka forma, która niestety jest dość kosztowna. Jest to najlepsza, ale jednocześnie także najdroższa kreatyna. Jeśli wiec ktoś bardzo na poważnie traktuje trening i ta suplementacja jest bardzo rozbudowana to właśnie w tej formie kreatyna będzie również generowała wysoki koszt i to na pewno będzie trzeba liczyć jej na minus. Gdy chodzi jednak o sam produkt to producenci na pewno cały czas nad nim pracują i dlatego na taką kreatynę warto się zdecydować. Jeśli nie jesteście w stanie uwierzyć w recenzję i wykorzystujecie nadal swoją kreatynę to zachęcam do jednego opakowania, w którym znajdzie się kreatyna HCL i myślę, że szybko zobaczycie znaczącą różnicę jaka będzie między tymi teoretycznie takimi samymi produktami. Czasami dla lepszych efektów rzeczywiście będzie warto wydać na odżywkę nieco więcej niż wcześniej.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości