Extasy

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 23:05

Post przez FRUGO » niedziela, 29 maja 2016, 19:27

ciekawe czy se wogule zdajesz sprawę po ile takie kegi mozna załatwić po hurtowej cenie pewnie ciagle płacisz po 1 zl tak jak sie zawsze lamusom popycha buchcha

 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 20:38

Post przez carolinePol » niedziela, 29 maja 2016, 19:36

lamosom po 10zł - buaa:-D:-D:-Dh
A sprawa wyglada tak że kumpel mi wrzuci3 do browara pingla i później mi o tym powiedział - jak juz blo po fakcie ... a za miesiąc mam turniej seniorów kategorii A.
Takich jak Ty którzy szczycą sie tym że maja dojscie traktuje jak smieci bo nie jestem apunem tylko sportowcem... jak był bs chociaż raz na kadrze to bys wiedział jakie robią badania dlatego chce sie dowiedziea, a jak nie masz nic ciekawego do napisania to lepiej w ogole nie pisz bo g... mnie obchodzi po ile kupujesz dropsy czy fete. Mysle że wyrazi3em sie jasno - spadaj NARKONAMIE!!!

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 17:39

Post przez Daniele1977 » niedziela, 29 maja 2016, 19:37

narkomanie? pisał że nie apa tylko koksuje żeby nie apaa.
może handluje? :-) :lol:

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 23:05

Post przez FRUGO » niedziela, 29 maja 2016, 19:39

ja sie nie szczycę niczym to ty zaczeles sie modrzyc jak bys wszystkie rozumy pozjadał

Poprzednia strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości