Bieganie

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 05:13

Post przez xXxMaciekxXx » piątek, 17 cze 2016, 21:20

codo biegania sugerujesz ze mam na maxa biegać az zdechne" albo tak zeby sie pozadnie zmęczyć ale miec jeszcze sily, bo ja niewiem jak sie tętno liczy..jagbys mógł to wyjasnic..biegam wytrzymalosciowo narazie maly dystans ale jest juz jakiś ':-Dha'

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 11:38

Post przez GFabian » piątek, 17 cze 2016, 21:21

podczepię sie pod ten temat bo mi ładnie pasują Po dostaniu sie na studia bede mial darmowy dpostep do wszystkich uczelnianych obiektów sportowych i chodzi mi dokładniej na bieznie, a dokładnie to co bym chciał na niej robic... chociaż pochwale sie ze profesionalna silka tez bedzie za free heh :DChce biegać sprinty aby nie spalając mięśnia spalić tkankę tluszczowa zalegajaca pod brzuchem... Czy dopuszczalne jest np 10x100m ? Jeszcze nie myślałem ile ray w tygodniu, wszystko mi sie poukłada od października jakos...

 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 10:44

Post przez IPaczoI » piątek, 17 cze 2016, 21:29

slipknotsorry za spozniona odpowiedzJak obliczyć intesywnosc biegu aby poprawić wydolność organizmu:maksymalne tętno 22 - wiek (w latach)maksymalne tętno * 75 % (dolna granica tetna)maksymalne tętno * 9 % (gorna granica tetna)oczywiscie jeśli chcesz poprawić sprawność układu krazeniowo-oddechowego musisz odpowiednio rozplanować caly cykl treningowyGFabianNa jaki kierunek sie dotales?sprintami to raczej tkanki tłuszczowej nie spalisz zbyt wysoka intesywnosc i zbyt niski czas trwania wysiłku 'oczko'. Jest to podobny wysiłek jak na silowni, czyli anaerobowy.
Wystaczy dieta,  (to ok 7 % sukcesu) do tego silownia i troche cw.
aerobowych (ewentualnie HIIT).pozdro

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 05:13

Post przez xXxMaciekxXx » piątek, 17 cze 2016, 21:31

IPaczoICodo Brzuszkow to robiłem 5 razy w tygodniu przed biegiem,sniadaniem 25 wznosów nóg lezac i 3 spinów brzucha ..dlatego doszlem do wniosku ze nie zaszkodzi 5 razy w tyg.
Ale teraz robie 3 razy w tygodniu przed sniadaniem 3x15 wznosów nog,3x2 spinów brzucha,3x2 skretow' miedzy seriami 3 s przerwy.Pompki robie przed silka na rozgrzewkę 3 serie na maxZtym tętnem przyda mi sie thx 'smiech'

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 05:13

Post przez xXxMaciekxXx » piątek, 17 cze 2016, 21:32

Za bardzo komplikuje bede robił te powt.
i serie brzuchów po treningu zawsze i wszystkopowiedzmy bedzie ok Pozdro Narx

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 11:38

Post przez GFabian » piątek, 17 cze 2016, 22:45

GFabianNa jaki kierunek sie dotales?sprintami to raczej tkanki tłuszczowej nie spalisz zbyt wysoka intesywnosc i zbyt niski czas trwania wysiłku 'oczko'. Jest to podobny wysiłek jak na silowni, czyli anaerobowy.
Wystaczy dieta,  (to ok 7 % sukcesu) do tego silownia i troche cw.
aerobowych (ewentualnie HIIT).pozdroNa turystykę i rekreacje na AWF warszawskim.
Do poznania tez sie dostałem ale oczywiście wolalem stolice... Mialem tez składać do Katowic ale stwierdziłem ze mam za daleko IPaczoI to ja sie teraz strasznie zawiodłem bo jak tylko sięgam pamięcią to zawsze myslalaem ze sprinty są najlepsze na ladna sylwetke... To jak wytłumaczyć budowę sprinterów ???

 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 10:44

Post przez IPaczoI » sobota, 18 cze 2016, 05:05

Juz tlumacze.
Po pierwsze porównaj sprinterów z Polski ze sprinterami z USA lub z Afryki.
Roznica kolosalna.Trening lekkoatletyczny szczególnie w USA jest łączony z treningiem siłowym . W Polsce jak zdarzyłem zauważyć na siłowni na AWF tylko machaja obciazeniem ok 50-6 % CM i jest to trening dynamiczny.
W Ameryce trening jest podobny do kulturystycznego.
Polak skupić sie tylko na bieganiu - budowa sprinterskaAmerykanin skupić sie na siłowni i bieganiu - budowa kulturystyczna.Porownaj sobie foty Dariusza Kucia a Asata PowellaWniosek:skup sie glownie na cwiczeniach silowych, biegaj intesynowscia max 75 % VO2 maxpozdro

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości