Konkurs na najlepszy plan treningowy na masę

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 14 cze 2010, 00:00

Post przez kevin1984 » niedziela, 20 cze 2010, 08:10

Koledzy. Jest szansa się wykazać i stworzyć coś wspólnymi siłami. Niech każdy poda swój trening an masę , w którym osiągnął znaczne wyniki. Z sumujemy, wyciągniemy wnioski, poprawimy i skorygujemy. Do pracy panowie niech te forum ruszy, bo widzę, że są wspaniali partnerzy także trzeba top rozwinąć.
Kiedyś jak zaczynałem nie miałem nikogo, kto mógłby pomoc podpowiedzieć. Robił człowiek multum błędów, zmarnował kilkanaście miesięcy. Pomóżmy innym,, nowym zacząć dobrze, żeby nie marnowali czasy i żeby brak wiedzy nie był dla nich az tak duza przeszkodą.
Pamiętajcie , ze to ma byc trening dla początkujących, także wykazujcie treningi z początkowych okresów waszych karier

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » niedziela, 20 cze 2010, 09:16

Wiec temat powinien byc chyba zalozony z dziale dla poczatkujacych.

Konkurs nawet spoko pomysl-ale wolalbym zaawanoswany trening.
Poza tym jakies nagrody by sie przydaly :friends

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 14 cze 2010, 00:00

Post przez kevin1984 » niedziela, 20 cze 2010, 11:24

Wiem ,ze powinien być w dziale dla nowicjuszy. Znalazł się tu jednak nie przypadkowo. Chce żeby doświadczenie wskazali swoje treningu które dały im wzrost, nowicjusze nie maja jeszcze doświadczenia,. To mają być wypowiedzi osób, które sprawdziły już kilka programów. A gotowy plan wrzucę na dział dla nowicjuszy.
Ja wiem , ze wolałbyś coś dla zaawansowanych, takie coś wspólnymi siłami tez zrobimy , ale zróbmy coś dla nowych, może to zachęci do rejestrowania sie na tym forum. Nowi to lubią , bo na innych forach cokolwiek nie zapytają to sie ich zbywa ,albo udziela w taki sposób odpowiedź , ze nie chce się jej w ogolę słuchać.

 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 00:00

Post przez kicki » sobota, 26 cze 2010, 20:24

to był mój pierwszy trening w założeniach było aby nauczyć sie prawidłowych ruchów:
mianowicie wykonuje się stały ciężar do większości wykonywanych ćwiczeń z dużymi przerwami (od2 do 3minut) miedzy seriami
od 6 do 9 serii na każdą partie mięśni oraz od 8 do 12 powtórzeń w każdej z nich ( gdy wykonujemy w każdej serii 12 powtórzeń możemy zwiększyć ciężar ale pod warunkiem że zrobimy przynajmniej 8 powtórzeń w każdej serii danego ćwiczenia).W tym treningu wykonujemy tylko podstawowe ćwiczenia które mają na celu wyrobić u danej osoby poprawna technikę wykonywania ruchu jak i przybrania masy mięśniowej ( na ten drugi czynnik to raczej dieta ma większy wpływ jakieś 70% ).
Przykładowy trening:
poniedziałek
klatka,biceps
wyciskanie na ławce płaskiej 4s. 8-12
wyciskanie na ławce skośnej góra 3s
wyciskanie na ławce skos dół 2s
biceps
unoszenie przedramion ze sztanga prosta stojąc 3s
unoszenie hantli młot 3s

wtorek
nogi całe
przysiad ze sztangą na barkach 4s
prostowanie nóg na maszynie 3s
uginanie nóg 3s
łydki 3s-25p

środa -odpoczynek

czwartek
barki,brzuch
wyciskanie sztangi z klatki siedząc 4s
unoszenie sztangi do brody 3s
unoszenie hantli w przód 3s
brzuch
brzuszki na ławce skośnej 3 max
unoszenie nóg na drabinkach 3 max

piątek
plecy,triceps
ściąganie drążka do klatki 4s
wiosłowanie sz. prostą 3s
wiosłowanie chantlą 2s
prostowniki 2s-20


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość