Biogenix vs vitalmax

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:07

Post przez verlene » poniedziałek, 4 lip 2016, 11:28

no, za wolno pocisk wystrzelony z beryla trafiał w cel - ot cała tajemnica jak spowalniałem pocisk i odchrzaniałem matrixa //laugh.gif :lol: laugh.gif cus jeszcze chcesz wiedziec? aaa... bym zapomniał - pod prysznicem mi mydło nigdy nie spadlo, wiec prakowanie od zaplecza możesz wykluczyć //laugh.gif :lol: laugh.gif /gwoli ścisłości mam tymczasowe B-12 i od stycznie come back (albo wczesniej jak sie uda zgadać z WKU)

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 18:24

Post przez safowesoib97 » poniedziałek, 4 lip 2016, 11:45

ja juz wielokrotnie pisałem na temat kreatyny, i uwazam, ze na pierwszy cykl z kreatyna napewno nikomu bym niepolecil np.
Shock Therapy +Storm ( i nie dlatego, jak ktoś kiedyś tam powiedzial, ze potem nic niebedzie na niego działało bo teraz jest taki wybór i tyle poszło do przodu ze ze stagnacja problemu raczej niepowinno byc) ale dlatego ze słabsze odmiany tez zadziałają w tym momencie, i nie jestem osoba ktora propaguje stopniowe dochodzenie do mocniejszych form kreatyny w fomie typu mono - cytranian - fosforan-krealkalyn-jablczan-ester-orotan itp.
bo to jest bezsensu teoretycznie wyglada to zajebiście ale w praktyce to strata czasu tak samo jeśli ktoś mówi ze bedzie brał mono dopuki bedzie ono na niego działało to moze sobie brac do końca zycia bo zawsze zadziala(ale na pierwszym razem najlepiej)Jesli chodzi o CP to dlamnie to nie jest rzadna rewelacja, ale jest najbardziej dostepny, Ja teraz robie sobie 2 cykle po 2 miesiące w roku + jakieś NO-bostery miedzy nimi i to wszystko jeśli chodzi o kreatyne, poza tym jeśli ktoś pisze post mam 8 zl i chce kupić dobra krete to co ja mam mu polecić przeterminowanego BOLTA

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:07

Post przez verlene » poniedziałek, 4 lip 2016, 12:04

za "recke CP" juz Cie lubie /

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 18:24

Post przez safowesoib97 » poniedziałek, 4 lip 2016, 13:27

ogólnie to niewierzcie w jakieś zapowiedzi wzielem np.
XP i poszło mi 4cm w bicepsie itp., widziałem juz na kilku forach zdjecia kolesi którzy pisali ze biorą krete a walili wiadomo co, wszystko jest dla ludzi, testujcie na sobie, i dostosujcie to do waszych mozliwosci treningowych finansowych itp.
wszyscy uczymy sie na swoich bledach, trening i dieta to jest podstawa jeśli to bedzie ok , a kreatyna czy inne pobudzacze to jest kwestia indywidualna, i tego sie trzymajmy.Pozdro

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości