Guarana

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:04

Post przez Rosalva1969 » piątek, 15 lip 2016, 19:26

wiatm mam pytanie czy ktoś kupował guaranę z allegro i wogole czy ktoś brał guaranę i jak dziala bo czytam ze kawa pita co 2 godizny moze podnieść spalanie energi nawet o 11% a guarana podbno jest lepsza od kawy wiec moze warto by kupić coś ktoś doradzi aha i chyba kupie efke sobie bo brałem tussipect ale to sie mija z celem

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 14:48

Post przez EaldaFait » piątek, 15 lip 2016, 19:27

Guarana dziala podobnie jak kofeina, jadnak dzialanie jej jest długofalowe (do 8 godzin) i zawiera kofeiny wiecej niz kawa.
Stosowana również jako afrodyzjak Ma jeszcze wiele innych zalet: hamuje laknienie, dostarcza energii, posiada skutki stymulujace i termoregulacyjne.
Staly składnich we wszelkich stackach odchudzajacych.
amerykańskie Biuro d/s Kontroli Artykulow spożywczych i Lekratsw (FDA) uwaza guaranę za substancje skuteczna, bezpieczna i nieuzalezniajaca, ktora potrafi w organizmie ludzkim obudzić bez skutków ubocznych energie.

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:04

Post przez Rosalva1969 » piątek, 15 lip 2016, 20:55

eee to wszyskto przeczytałem che usłyszeć wypwiedzi tych którzy probowali bo wiecie jak sie czyta to wszysko jest poprostu niesamowite i wogole potrzebne hehe ale tak na duzszy okres mysalem guaranę jeść bo mam problemy z utrzymaniem lini teraz schudłem na tssipku ale ile mozna na tym jechać a i teraz wezmę clena tak jeszcze na koniec dzieki za wypowiedzi

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 14:48

Post przez EaldaFait » sobota, 16 lip 2016, 17:30

...a praktycznie, to nie spodziewaj sie, ze dostaniesz od niej kopa taki lajtowy energetyzer.
Natomiast guarana polaczona z efa... no to juz kop konkretny.

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:04

Post przez Rosalva1969 » sobota, 16 lip 2016, 17:34

aha i o to mi chodziło a po ile chodzi efka ? boja tussipek brałem i ile efki mozna przyronwac do 4 tussipectow bo wiem ze w tussipekcie nie ma efki tylko jakiś tam z efki badziew dokaldnie nie wiem

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 14:48

Post przez EaldaFait » sobota, 16 lip 2016, 17:52

Vaso Pro (25mg/kaps czystej efki) 48 kapsow za ok.
6 zl.
Chyba jakoś tak.


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości