sterydy

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 15:06

Post przez Consuella_RNXR » piątek, 29 lip 2016, 15:02

aha no wsumie racja,ale z tego co wiem to Juliuss jest w stanach to moze tam jest inaczej niewiem...

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:39

Post przez steve » piątek, 29 lip 2016, 15:04

jak paczka jest do odbioru osobistego to nie mozna go nie podac ale moze są paczki, które sie w skrzynce zostawia

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 11:01

Post przez Juliuss » piątek, 29 lip 2016, 15:08

paczkę normalnie w skrzynke wkładają bo to zwykla paczka ,mie POLECONA DO RAK WLASNYCH!!! podobna sytuacja jak ktoś zamawia na swoje nazwisko jakieś ciuchy/buty ja mu zamawiam na jego nazwisko , ale wcale tam nie mieszka ja paczkę odbieram bo lezy na schodach !!! Andrzej raczkiewicz tez tam nie mieszka ,ale paczkę musza dostarczyć i maja to w dupie czy ktoś inny ja odbierze czy nie bo to ZWYKLA PACZKA NIE DO RAK WLASNYCH ZA OKAZANIEM DOWODU!!!!  nie wiem dlaczego w polsce inne nazwisko wyklucza dotarcie paczki moze ma to coś wspólnego z zameldowaniem, ale z tego co pamiętam jak paczka przychodziła do wujka( który na stale był zameldowany w innym miesci) ze stanow to wystarczyło pokazać dowod  podpisać odbiór i po sprawie   trzy miesiące temu UPS  zostawił laptopa na schodach i h...

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 19:27

Post przez Abrahamm » piątek, 29 lip 2016, 15:19

jeśli są wspólne skrzynki np.
w blokach, kamienicach to to nie przejdzie bo kazda ma przypisane nazwisko i listonosz jej poprostu nie zostawi obojętnie czy był zwykla czy niezwykla!co innego w domku jednorodzinym kiedy przed wejsciem na podwórko masz skrzynke tylko swoja osobista - ale to sprawa oczywista, ze taki sposob przejdzie.

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 11:45

Post przez Szabe156 » piątek, 29 lip 2016, 15:24

Nie wiem panowie, ja jak dostaje przesyłkę kurierska to mi nikt dowodu nie kaze pokazywać i nie pyto sie "Kto tu mjeszko ?" Tylko daje mi do podpisania i spierdala w podskokach.
A z poczta to nie wiem jak reagują na lewe imiona, tez mozna odebrać na inne nazwisko paczke.
Ale zostawianie paczek na schodach ?? WTF ?

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 19:27

Post przez Abrahamm » piątek, 29 lip 2016, 15:28

1) nie mówimy o paczkach kurierskich2) taaa a na domofonie zgadywał kaj zadzonic3) na poczcie to dowód pokazujesz, inaczej paczki nie odbierzesz..skonczmy ten bezsensowny temat, bo niektórzy udają ze nigdy na poczcie paczki nie odbierali...

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 11:45

Post przez Szabe156 » piątek, 29 lip 2016, 16:35

1) ok - Juliuss wspomniał coś o UPS... wienc...2) pisze nazwisko, wujek tez moze miec takie jak tył) no tak, nawet jak paczka nie jest na CiebieJa odbieralem, i mi przynosza.
Ostatnio nawet fioletowego dildusia dostalem.
Wkurwiasz mnie Abrahamm, zarozumiały jesteś 'cosl' ':trening:'

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 19:27

Post przez Abrahamm » piątek, 29 lip 2016, 16:49

) ok - Juliuss wspomniał coś o UPS... wienc...2) pisze nazwisko, wujek tez moze miec takie jak tył) no tak, nawet jak paczka nie jest na CiebieJa odbieralem, i mi przynosza.
Ostatnio nawet fioletowego dildusia dostalem.
Wkurwiasz mnie Abrahamm, zarozumiały jesteś 'cosl' ':trening:' 1) ja nie odnosiłem sie do tego co wspomniał Juliuss o ups, tylko do dyskusji o zwyklej poczcie2) no to rzeczywiście po rodzinie nie dojdą kto przezuca towar - super sposob!3) pokazaniu dowodu, nie jest chyba najlepszym sposobem na anonimowy przesył dopingu nie?Ty tesh mnie wkurwiasz bo jesteś jeszcze bardziej zarozumiały nish ja

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 11:01

Post przez Juliuss » piątek, 29 lip 2016, 17:21

panowie nie ma o co sie klucic ja mieszkam w innym swiecie  to raz a dwa jak ktoś mieszka w bloku to zamawia na znajomego który mieszka w domku wszystko jest do obejscia i przeskoczenia zresztą piszemy o angli z tego co pamiętam bo nikt raczej z polski koksu ze stanow nie bedzie zamawiał bo są inne mozliwosci DILERKA  o ktora tutaj ciezko do mnie przychodzą paczki z hongkongu np BD z tailandi GLOBAL  minimum dwie/trzy paczki na rok  i nikt tego nie sprawdza+ paczki z polski

Poprzednia strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości