pas elektryczny jako wspomaganie przy np 6wedera

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 17:16

Post przez Rad0slaw » niedziela, 21 sie 2016, 20:24

Pasy elektryczne na mięśnie brzucha.Jak działają, czy są skuteczne, a jak tak to na ile?Nie myśle tu o motylkach za 12 zł z makro, tylko o sprzęcie za 200-12 zł.Coś takiego jak tutaj:-link skasowały wirusy und trojany-Miałem takie coś na sobie i powiem że skurcze mięśni brzucha są znaczne i na wyższych biegach aż nie do wytrzymania, jest pare programów w tym masujący.Nie spodziewam się cudow, ale czy to dobry pomysł wspomagać się tym po treningu np 6Weideraż Chodzi mi szczególnie o spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.
Niechce zastąpić normalnych ćwiczeń tylko je wspomagać.Wszystkie opinie o sprzęcie tego typu mile widzian

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 06:55

Post przez xXxMaziooxXx » niedziela, 21 sie 2016, 20:32

Nie wklejaj linkow.

 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 15:39

Post przez babyfitt » niedziela, 21 sie 2016, 21:10

na moje kasa w błoto ale jak ci stać to kupuj i testuj.
Nie zaszkodzi na pewno ale czy pomoże to bardzo watpie.
Bo jak mozna spalić tluszcz bez pracy???? Te mięśnie beda tylko sztucznie napinane a nie podczas pracy.
w zyciu bym takiego badziewia nie kupil. To tylko moje prywatne zdanie ale jak kupisz i sprobujesz to chętnie poczytam jak rezultaty /

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 19:34

Post przez MAGDA » poniedziałek, 22 sie 2016, 12:08

Jak zakupisz to zakładaj ten pas w trakcie cwiczen, bo jak go sobie założysz i sie rozsiadzisz przez TV albo gdzieś położysz (tak jak to prezentowali w reklamach) to nic nie da... Generalnie pas jako wspomagacz przy cwiczeniach nie sprawi ze Ci urosną miesnie, ale zgubisz dzieki niemu wiecej tluszczu.

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 23:35

Post przez Duman335 » poniedziałek, 22 sie 2016, 12:48

jak chcesz "pasek" to kup juz pas neoprenowy i zakładaj w trakcie aerobów koszt ok 40zl.

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 17:16

Post przez Rad0slaw » poniedziałek, 22 sie 2016, 13:12

pas juz zakupiłem wczesniej, widoczne efekty:po tygodniu widać wyraźny efekt ponieważ mięśnie są napiete i chodzi sie jakby na wciągniętym brzuchu, wydaje mi sie ze jednak coś daje, co prawda mięśnie są spinane przez impuls elektryczny to jednak są spinane (pracuja) co powoduje spalanie tluszczudzieki odpowiedzią na temat diety i treningu w przyszłym tygodniu zaczynam ostro wraz z aerobami, HST, dieta i pasem i zobaczymy jakie beda efektybede zdawał relacje na bierzacopozdrowka i wiekie dziekisorry za brak polskich liter, pisze w pracy na angielskiej klawiatorze


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości