16 latek, duza niedowaga

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 23:39

Post przez Normand77 » środa, 31 sie 2016, 13:43

Problem wyglada w ten sposob, ze mam 16 lat i spora niedowage. Mam około 185 cm wzrostu i 6 kg wagi. Jestem bardzo chudy, widać mi dosłownie zebra. Staram sie jeść dużo ale na razie efektow nie widac. Chudy jestem właściwie chyba od zawsze...

Czasami sobie macham huntlami ( 2 x 5kg ) ale czy jest sens abym nimi trenował ? biorąc pod uwagę moja masę to nie bardzo jest z czego wyrabiać mięśnie (glownie chodzi mi o biceps, triceps, dobrze by było chociaż troche rozwinąć mięśnie na klatce piersiowej tylko z czego skoro jestem taki chudy :D )

Wiem, ze nie wyglada to zbyt ciekawie ale co moglibyście mi poradzic?

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 16:41

Post przez loki1982 » środa, 31 sie 2016, 14:48

ja bym ci radził zapisać ci sie na silownie i odwiedzić kolejno dzialy
dieta i trening choć w terningu juz jesteś a wiec wejdź do podwieszonego postu i zobacz plan: plany namase dla poczatkujacych

w dziale dieta znajdz dietę dla osobnika o twojej wadze ćwicz jedz i bedzie dobrze

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 16:41

Post przez loki1982 » środa, 31 sie 2016, 15:20

kurde eycja coś sie zwalila; eh dobra do posilkow dodaj jeszce oliwe z oliwek do każdego posiłku możesz dodać po łyżce stołowej zwolni to przemianę materii ja pije 2-3x dziennie po 2 łyżki ;

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 11:11

Post przez Kellee70 » środa, 31 sie 2016, 16:26

To nie zwolni przemiany materii!!!. posiłek co najwyzej bedzie sie dluzej wchłaniał z jelita bo najpierw trzustka z watroba zaplują tluszcz.
dorzuć wiecej weglowodanow, przed każdym treningiem, w trakcie i po łykaj cukry proste.
W aptece mozna kupić glukoze.
rozcieńczasz z woda i pijesz.
Im mniejsze stezenie tym szybciej sie wchlania.
I ułóż sobie odpowiednia dietę programikiem z dzialu dieta.

 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 12:37

Post przez steffen » środa, 31 sie 2016, 19:30

biorąc pod uwagę moja masę to nie bardzo jest z czego wyrabiać mięśnie (glownie chodzi mi o biceps, triceps, dobrze by było chociaż troche rozwinąć mięśnie na klatce piersiowej tylko z czego skoro jestem taki chudy  :D )

Jak większość chudych gosci mylisz masę z tluszczem.Masa to nie tluszcz który zdobywasz obżerając sie. od samego zarcia mięśnie ci nie urosna. mięśnie juz masz chocbys był nie wiem jak chudy-musisz je TYLKO powiększyć a jedyna na to rada to trening 8)

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 06:42

Post przez ESoila » czwartek, 1 wrz 2016, 11:25

mięśnie wyrobisz sobie nie zalerznie czy jesteś chudy czy gruby ale musisz pamiętać o dobrym treningu i odzywianiu.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:36

Post przez spencer » czwartek, 1 wrz 2016, 11:31

racja ułóż sobie dietę i trening a z czasem bedzie ok :D a serio zalezy co jesz ja kiedyś jadlem bardzo dużo ale byle co i wogole nie łapałem masy a teraz jem odpowiednio dla mnie i ćwiczę ostro i kurde po 3 tygodniach widać efekty male ale to mobilizuje :D pozdro

 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 20:21

Post przez xXxLucioxXx » czwartek, 1 wrz 2016, 11:36

nieprzejmuj sie tym ze ci widać zebra ja mam 168 cm wzrostu i nawet na masie jak warze ponad 8 kg mi widać zebra


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości