czy brac "cos" na stawy jak bola mnei nadgarstki

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 12:49

Post przez xXxThompkinxXx » czwartek, 1 wrz 2016, 11:19

bola mnie nadgarstki w czy mzoe pomogło mi by jak bym sie wyposarzyl w jakieś odzywki które pomagają stawom

 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 20:28

Post przez xXxGallardxXx » czwartek, 1 wrz 2016, 13:58

ogólnie glukozamina + sciagacze/paski na nadgarstki
mi to drugie pomogło

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 03:41

Post przez KASIADCVFE » czwartek, 1 wrz 2016, 14:09

kups sobie rekcwiczki z usztywniaczami na nadgarstki

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 16:44

Post przez McqueenPL » czwartek, 1 wrz 2016, 19:50

początkowo wszelkiego rodzaju usztywniaczy nie należy uzwac tylko wzmacniać (tu) nadgarstki samoczynnie. Gdy bedzie używał usztywniaczy od samego poczatku, to kiedy przyjdzie pora na wieksze ciezary... nadgarstki nie wyrobią i dozna poważnej kontuzji. To samo z kolanami i kregoslupem. Najpierw wzmocnić stawy na umiarkowanych ciezarach, a dopiero pozniej, kiedy przyjdzie pora na prawdziwa walke z zelazem, dla bezpieczeństwa używać pasow, wiazan, taśm itp.
przejdźmy do sedna. Nie wiem na ile masz te nadgarstki uszkodzone, byc moze konieczna jest wizyta u lekarza. jeżeli pobolewają cie lekko, to proponuje zakupić w aptece suplement na bazie siarczanu glukozaminy, chondroityny oraz sulfonu dimetylowego, np. Arthroblock firmy Olimp. Zazwyczaj po 3-4 dniowej suplementacji bole ustepuja. oczywiście ogranicz treningi, a na pewno zmniejsz ciezary.


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość