Uklad treningu

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 20:28

Post przez xXxGallardxXx » piątek, 9 wrz 2016, 09:35

Jestem w trakcie zmieniania treningu  zastanawiam sie nad takimi ukladami: pon:klatka-triceps  sr:plecy-biceps  pn:barki  sobota:nogi  lub  pon:klatka  sr:biceps-triceps superserie  pn.barki  sobota:plecy-nogiczy wogole jest to sensowny układ ze co każdy prawie dzien przerważ po prostu potrzebny mi jest taki plan gdyż mam możliwość trenowania krav magi a zajecia są we wtorki i czwartki, i z tego powodu taki układ

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 20:51

Post przez stefanxqw_Van » piątek, 9 wrz 2016, 12:46

układ z przerwa miedzy jednodniowa miedzy treningami jest jak najbardziej ok, nawet jest potrzebny- bo to czas na regeneracje.
Oba uklady mogą byc, co prawda przy pierwszym bedzie ci bardzo ciezko połączyć klatę z tricepsem i plecy z bicepsem nie mniej jednak czasem stosuje sie takie uklady.Drugi tez moze byc ale szczerze mówiąc juz bym chyba wolal ćwiczyć barki z plecami niz nogi z plecami.
Po pierwsze w sobote musiałbyś miec bardzo dlugi trening, a po drugie, wazniejsze- trening nóg jest z reguly bardzo wyczerpujacy i potrzeba do niego tyle energii ze nie ma juz sil na coś innego, szczególnie tak duza partie jak plecy.
także to bym odradzal.Jesli chodzi o zajecia krav magi, to mysle, ze to bedzie ciezki okres dla twojego organizmu- tylko właściwie jeden dzien na regeneracje, na odpoczynek od sportu.

 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 20:28

Post przez xXxGallardxXx » piątek, 9 wrz 2016, 13:42

thx jednak bedzie to tak wygladalo: pon:klatka,biceps    sroda:plecy,triceps  pićtek:barki  sobota:nogi no a w resztę dnia krav-maga a odpoczynek niestety tylko w niedziele... no sprobuje jak nie bede dawał rady to zrezygnuje z krav-magi

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 20:51

Post przez stefanxqw_Van » piątek, 9 wrz 2016, 21:03

I git a układ bardzo dobry


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości