Male pytanko :)

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 11:03

Post przez Qkacuranis » piątek, 9 wrz 2016, 20:20

gainer olimpu ma bardzo dużo (tj 30g) białka
wydaje mi sie że dla hardgainerowca lepszy by był xxl :

co do smaków do xxl jest teraz w nowych smakach (banan, karmel i coś tam jeszcze)

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 01:38

Post przez s0sh1 » piątek, 9 wrz 2016, 20:21

:motylanoga: NO co Ty gadasz  :motylanoga:

A Ty nie wiedziałes, że gainer dla poczatkujacych powinien mieć stosunek białka do wegli 1:4 lub 1:5 Taki stosunek jest najkorzystniejszy dla poczatkujacych... :lol:

Pierwszy raz s3ysze o czymś takim jak geiner dla poczatkujacych :roll: :lol:
Z tego co wiem to nie tylko poczatkujacy ko?ystaja z geinerow. :trening:

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 21:31

Post przez Dann1964 » piątek, 9 wrz 2016, 20:23

:motylanoga: :motylanoga: :motylanoga: :motylanoga: :motylanoga: Poczatkujacy powinni kupowaa gainer gdzie stosunek białka do wegli wynosi 1:4 lub 1:5. To jest dla nich najlepsze. Oczywiscie, że nie ma gainerow dla poczatkujacych . ¬le mnie zrozumiałes. Ale jest wiele rodzajów gainerow, z ro?nym stosunkiem białka do wegli. Można wziasa gainera, gdzie stosunek białka do wegli wynosi 1:1 ale to już jest najlepsze dla doswiadczonych, czy sredniozaawansowanych.

Masz 1318 postow, a i tak jeszcze mało wiesz. :trening: :trening: :trening:

Chyba miałes miało do czynienia z odżywkami :lolek:

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 11:03

Post przez Qkacuranis » piątek, 9 wrz 2016, 20:29

gainer to jest odzywka zło?ona g3ownia z wegli
wiec z za3ożenia jak coś ma wiecej nisch te dwdziescia kilka gramow białka to gainerem być przestaje...
chodzi mi o takie dziwne twory jak super mass czy matrix olimpa gdzie stosunek wegli i protein to jeśli sie nie mylę 1-1

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 18:43

Post przez Sixud1990 » piątek, 9 wrz 2016, 20:32

¬le mnie zrozumiałes.
zroumiał cie tak jak napisałes
dosa dziwne masz stopniowanie tych gajnerow
- dla poczatkujacych
- dla sredniozawansowanych
- dla zawansowanych
dosa ciekawe teorie - ciekawe czy producenci o tym wiedza

aha i od kiedy liczba postów mówi o wiedzy usera

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 01:38

Post przez s0sh1 » piątek, 9 wrz 2016, 20:34

:motylanoga:  :motylanoga:  :motylanoga:  :motylanoga:  :motylanoga: Poczatkujacy powinni kupowaa gainer gdzie stosunek białka do wegli wynosi 1:4 lub 1:5. To jest dla nich najlepsze. Oczywiscie, że nie ma gainerow dla poczatkujacych . ¬le mnie zrozumiałes. Ale jest wiele rodzajów gainerow, z ro?nym stosunkiem białka do wegli. Można wziasa gainera, gdzie stosunek białka do wegli wynosi 1:1 ale to już jest najlepsze dla doswiadczonych, czy sredniozaawansowanych.

Masz 1318 postow, a i tak jeszcze mało wiesz. :trening:  :trening:  :trening:  
Chyba miałes miało do czynienia z odżywkami :lolek:

Rozmowa sięga w zupełnie złym kierunku Ty stwierdzi3es ze Mass XXL waniliowy ro?ni sie składem np: od czekoladowego, czy truskawkowego.
Pierwszy raz s3ysze zeby smak miał jakiś wpływ na skład. A co do stosunkow białka do wegli to co mi piszesz nie jest zadna nowoscia.
A co do odzywki ze stosunkiem białka 1:1 to juz nie jest Gainer tylko bulk.

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 11:03

Post przez Qkacuranis » sobota, 10 wrz 2016, 06:18

dzieki s0sh1 :D
własnie sie zastanawia3em o co wam z tymi bu3kami chodzi :trening: :trening: :trening:

co do smaków to w xxlach roo?ne smaki maja ro?na zawartosa wegli
ale to są mało znaczace ro?nice
osobiście przy zakupie gainera nie kieruje sie tymi różnicami
biorę taki smak jaki mi odpowiada

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 21:31

Post przez Dann1964 » sobota, 10 wrz 2016, 06:33

Ty stwierdzi3es ze Mass XXL waniliowy ro?ni sie składem np: od czekoladowego, czy truskawkowego.  Pierwszy raz s3ysze zeby smak miał jakiś wpływ na skład.

są takie odżywki gdzie skład ma wpływ na smak;

http://megapower.pl/product_info.php?products_id 278 http://megapower.pl/product_info.php?products_id 278

dosa dziwne masz stopniowanie tych gajnerow  - dla poczatkujacych  - dla sredniozawansowanych  - dla zawansowanych  dosa ciekawe teorie - ciekawe czy producenci o tym wiedza

Nie stopniuje odżywek w ten sposob : . Stwierdzam fakt, że poszczególne stosunki białka do wegli są najkorzystniejsze dla poszczególnego zaawansowania trenujacego.

Nie bez powodu maja tak ro?niace sie składy.

P.s. Jeszcze słowo do s0sh1a, sory za stwierdzenie; Masz 1318 postow, a i tak jeszcze mało wiesz. Faktycznie ilość postów nie odwzorowuje wiedzy usera. :? Przepraszam. :!:

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 18:43

Post przez Sixud1990 » sobota, 10 wrz 2016, 13:32

Nie stopniuje odżywek w ten sposob : . Stwierdzam fakt, że poszczególne stosunki białka do wegli są najkorzystniejsze dla poszczególnego zaawansowania trenujacego.

Nie bez powodu maja tak ro?niace sie składy.

uzasadnij jaki skład(stosunek) jest dla kogo

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 21:31

Post przez Dann1964 » sobota, 10 wrz 2016, 20:00

Stosunek białka do wegli 1:4 1:5
Takie odżywki są przeznaczone dla osob, które są w okresie budowania masy ciała i siły miesni.

Stosunek 1:1;
Przeznaczone są szczególnie dla intensywnie trenujących zawodnikow wszystkich dyscyplin wymagajacych dużego zaangażowania siłowego i wysokiej klasy muskulatury.

Pozdrawiam. 8)

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości