PyTaNko!!!

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 09:47

Post przez hiszpan1970 » niedziela, 25 wrz 2016, 08:57

Ludzie Ludzie Ludzie...co wy piszecie do h**a.
Najpierw niech kolega poda nam swoje dane.
Wiek staż itd... noi dotychczasowe kuracje.
I dopiero mu coś sie poda.. Za 7 zl to mozna sie niezle dowalic.. a ja widze ze jakieś witaminki cellpumpa itp... Co wy a moze to jest 2 kuracja a moze kolejna.. nie wiadomo jaka dluga przerwa itd.. Krete nie bierze sie jak witaminę C.. pomyslcie.. Najpierw pełne info potem rady..uwierzcie ze możecie zaszkodzić a nie pomoc...

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 19:05

Post przez Manuelaaa » niedziela, 25 wrz 2016, 09:44

Dotychczas przez 4 lata zrobiłem 3 cykle odzywek.1.
Kreta dext treca +bialko mass xxl 5kg2.
Zestaw vitalmaxa kreta, dexst, bcaa, glut, gainer1-2.5, hmb,3.
Taki sam jak 2W moim przypadku każdy z cykli trwał 1 miesiac.Chcialbym abyscie wybrali mi takie odzywki które starcza mi na 2 miechy albo na dluzej!!Zastanawiam sie nad x-pandem , i cell-pumpem.
Prosze doradźcie mi!!

 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 13:33

Post przez TEHACJUSZ » niedziela, 25 wrz 2016, 09:54

nom zdzierają jak choleranp.
w hurtownie cell pump duży kosztuje 58zla cena katalogowa 99zl

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 10:54

Post przez sebastianbicaa » niedziela, 25 wrz 2016, 11:53

Ostatni raz Ci pisze - pucha CP Biogenixa 80zl ( nie wiem czy nie za dużo )- pucha mono vitalmaxa 50zl- Animal Pak 120zl- BCAA obojętnie jaka firma 80zl( bierz cal rok najlepiej )- Glutamina obojętnie jaka firma 80zl( bierz caly rok najlepiej )- bialko Biogenix - Pro Langatum 3,5kg 250zl- dextro jouice 1,5kg 30zlcena zestawu około 690zl.
Mysle, ze to powinno byc najlepsze dla Ciebie

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 15:03

Post przez mariet » niedziela, 25 wrz 2016, 13:15

Conan, skoro ktoś ćwiczy 4 miesięcy i hcce najsilniejsze suple to chyba logiczne ze to nie jest pierwszy cykl A z takim stażem Animal Pak napewno sie przyda obojętnie czego bys nie oczekiwał (sily/masy/rzezby) Ale zresztą sam dobrze o tym wiesz.Manuelaaa:Animal Pak - 44 dinCP - 46 dniBialko/Gainer w zależności od diety jaka amsz kup i stosuj wiec Ci nie poweim dokładnie jaki(e) i ile bracGlutamne i BCAA możesz dokupić starcza z VitalaI cykl jak marzenie //:-D :-D tez bym taki chciał //:-D :-D /

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 09:47

Post przez hiszpan1970 » niedziela, 25 wrz 2016, 14:29

Qubus nie mowie ze nie..ale wiem po swoich cyklach ze warto sie dobrze zastanowic....testowalem CP XP XPE NOZ VAULT SIZEON itd... prawie wszystko . w roznych cyklach i kombinacjach i wiem ze nie warto ladowac w byle co.. CP to zalezy co jeszcze AP to według mnie droga podstawa suplementacji...ale po co ladowac w mono.. po co dextro...?? dlatego mowie za 500zl mozna dużo zdzialac... u mnie jest fajan promocja KO Olimpu i CellPump jedynie 15 zl.
dotego dokupisz taurynę około 15-17zl bialko/gainer w zależności od potrzeb diety.noi masz kasę na antykataboliki np.
tanie vitalmaxa gluta/bcaa itd i masz podstawę na cykl i jeszcze min 300zl w kieszeni... warto poszukać ale najważniejsze zastanowić sie nad celem i samym soba...Jak by co to pisz podam ci kilka moich kombinacji.

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 19:05

Post przez Manuelaaa » niedziela, 25 wrz 2016, 14:42

Conan!! jeżeli był bys tak dobry to prosiłbym ciebie o przedstawienie twoich najciekawszych zestawów odzywek.
Dobrze by było gdybys pod każdym z cyklów przypisał wielkość efektow.
Jak na ciebie działały i czy byłeś z nich zadowolony>Wogole wielkie dzieki za poprzednie posty!! //:-D :-D

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 15:03

Post przez mariet » niedziela, 25 wrz 2016, 20:01

no to Conan zgadzamy sie... Tylko ja bym jescze nie inwstowal w KO Oparte na estrze, skoro nie wyciągnęliśmy ani troche zmozliwosci Jablczanu (CP) a za te pieniądze bym napewno sie skusił na Animal Paka //:-D :-D /Manuelaaa nikt o tym nie wspomniał i ja tez wczesniej zapomnialem: glutaminę i BCA jeśli masz pieniądze to możesz rac dosłownie codziennie przez okrągły rok.
Wiec po kupieniu takiego zestawu jak Conan albo ja polecamy to zostaje Ci siano na zakup wiekszego zapasu tych antykatabolikow!

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości