14 lat i brzuszek

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 05:51

Post przez ErakiPol » wtorek, 27 wrz 2016, 20:12

Mam 14 lat i chce zmniejszyć tluszcz na brzuchu.
Gdy bede mial plaski wtedy przejdę do rzezby.
Probowalem A6w jednak dla mnie te cwiczenia w 6 dniu to jest poprostu walka ze zmeczeniem, brzuchem.
Siostra ktora widziała mnie ćwiczącego powiedziała ze ostatnia seria wyglada u mnie wrecz dramatycznie.
Tak wiec pomyślałem ze mógłbym zacząć chodzić na silownie i tam, pod okiem jakiegoś trenera, kogoś mógłbym ćwiczyć w swoim tempie, miarowo, a nie jak najszybciej itp.
Chodzi mi o to by ktoś widział fachowym okiem czy dobrze robie i powiedział jak mam to robic.
W domu w ostatnich seriach a6w nie moglem utrzymać rak przy szyi, ze zmeczenia chwytam sie za nogi itp.
1.
Jakie cwiczenia robić by zmniejszyć fat na brzuchu?2.
Ile razy w tygodniu chodzić na silke?3.
Czy trzeba jakiejś diety prz tym?

 
Posty: 29
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 12:21

Post przez Fl1ck » środa, 28 wrz 2016, 05:03

Poczekaj jeszcze z tym jakieś 2 lata a tak na marginesie - A6W jest super /

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 11:05

Post przez Oxendine1974 » środa, 28 wrz 2016, 08:50

Po pierwsze - jesteś za młody na siłownię (chyba, że chodzi Ci np.
o rowerek).Po drugie - A6W wymaga jakiegoś przygotowania fizycznego - po prostu jesteś za słaby by zrobić cały plan.
Rob inne ćwiczenia.
Po trzecie - schudniesz gdy będziesz uprawiał sporty kondycyjne, aeroby i w jakimś stopniu trzymał dietę.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 09:48

Post przez Bundy_Par » środa, 28 wrz 2016, 09:18

ogranicz jedzenie węglowodanów + troche ruchu + tradycyjne brzuszki aby przygotować sie siłowo do A6W //:-D :-D /


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości