HST kiedys, typowy trening masowy dzis.

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 05:28

Post przez chrumPol » niedziela, 9 paź 2016, 20:01

Ok.
2 miesięcy temu ćwiczyłem treningiem: 'Sila i Masa według Arnolda.'Z malym wyjątkiem - przez niedoczytanie, ze 1 podstawowych cwiczen należy rozplanować na 3 dni, robiłem co 2 dzien (pon - sr - pt) je WSZYSTKIE.
oczywiście na maksymalnych ciezarach.
Jednak to co zauważyłem to b.
znaczny przyrost przede wszystkim sily i masy.Po ok.
miesiącu cwiczen i suplementacji kreatyna (diety nie bylo) mialem w lapce 38.5, byłem tez znacznie wiekszy.Na klatę na serie brałem 8x77 w pierwszej serii, później lekko zmniejszalem ciężar (wiem, ze powinno byc odwrotnie - ale tak robilem), na barki 8x57, na maszynie potrafiłem na klatę wziasc wtedy 8x125 kg na 2 stopniu (takiej u nas w szkole), martwy tak samo - wiecej znacznie brałem niz obecnie.
cisnąłem 93kg na prostej, 13 brałem na serie w przysiadzie trójbojowym (nie było wiecej ciężaru w szkole), na suwnicy brałem z samiutkiego dołu 200kg i robiłem z tym ciężarem serie (wiecej nie ma), a na martwy podrywałem na serie po 9 pare kilo.
Wymiary tez wzrosly znaczaco.Aktualnie ćwiczę programem masowym LEE z dieta także masowa.
Wyniki siłowe są o kilkadziesiąt kg slabsze.Klata: 72x8 w ostatniej serii, przysiad głęboki 87x8 ledwo, wyciskanie zza karku mhmm... 44x6 w ost.
serii (ledwo), przy prostej to nawet sie boje rekord bic, martwy ciąg to tez ledwo te 87x6 robie w ostatniej.
A co do maszyn to nie wezmę nawet tych 125 na 1 poziomie na maszynie, a na suwnicy 2 kg to nawet drgnąć nie chce.
Zaznaczam, ze jestem teraz obecnie tez na cyklu kreatynowym, a efekty siłowe jak i obwodowe są mizerne.Bic... ledwo 36.5.Co mam zrobić ?Czy ćwiczyć tym nic nie dającym efektow planem masowym LEE ? Czy moze to efekt placebo, ze masa nie rosnie ?Codziennie jak sie patrze w lustro to dolina, wczesniej było ciut lepiej.

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 10:02

Post przez IkbitI » niedziela, 9 paź 2016, 20:02

Pewnie energia z mety zeszla /

 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 05:28

Post przez chrumPol » niedziela, 9 paź 2016, 20:04

nie, właśnie nie brałem nic - jedynie kreatynenaprawde, to nie jest śmieszne - nie brałem zadnych metanaboli, zrozum !byc moze mój organizm w inny sposob reaguje na rozne bodzceponadto przykładowo - tylne aktony mi weszły b.
szybko właśnie po tym miesięcznym cwiczeniu HST (znaczaco urosly)powaga

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:43

Post przez RaymondWoo » niedziela, 9 paź 2016, 20:46

Z taki stażem masz juz za sobą takie treningi to sie nie dziw ze Ci zwykly trening nie chce wejsc.
To normalne.
za szybko zacząłeś treningi dla bardziej zaawansowanych

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 00:43

Post przez IHubertI » niedziela, 9 paź 2016, 21:16

przepraszam Cie Andy.. ale pieprzysz jak potluczony.
spadek 2 cm w lapie przez 2 miesiące jest średnio możliwy dla kogoś kto wogole nie ćwiczy wiec albo zeszla Ci woda z kreatyny albo z mety mysle ze jak na staż 5 miesięcy i drugi cykl kreatynowy to nie ma sie co dziwić ze masz takie gory i doliny.
wez troche przystopuj z supłami i wez sie do roboty solidnie.

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 07:52

Post przez Dietrich_Vos » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:00

a moze czas zacząć trenować na sucho?? Hm... ja majac 5 miesięcy stażu to nawet nie wiedziałem co to jest odzywka albo kosk //laugh.gif :lol: laugh.gif

 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 17:20

Post przez miesrxkosoddd » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:10

troche nie na temat ja pamiętam jak zaczynałem myslem ze po kreatynie wacek nie bedzie stawał albo jeszcze inne ciekawsze rzeczy...plan lee jest po act a twoje act to plan masowy i siłowy arnolda

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 07:09

Post przez IsuperbobiI » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:49

Proponuje roztrenowanie i ponowny trening, za szybko zacząłeś brac suple i rzuciłeś sie na za wielkie treningi oto problem


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości